Wiadomości - Artykuły

OptiTaxi - nowoczesne rozwiązania i atrakcyjna cena przejazdu

2017-11-22 10:18:09 | Wrocław | artykuł sponsorowany

OptiTaxi to stosunkowo młoda korporacja, stawiająca na nowoczesne rozwiązania, atrakcyjne ceny i zadowolenie swoich klientów. Dzięki atrakcyjnej polityce cenowej oraz indywidualnemu podejściu do każdego z naszych klientów z usług OPTITAXI korzysta coraz więcej Wrocławian.

OptiTaxi

Naszą największą zaletą są przejrzyste ceny oraz czytelny system wyceny każdej usługi. Zamawiając taksówkę w Optitaxi, od razu otrzymuje się cenę za przejazd bez ukrytych kosztów. Dzięki naszej ofercie tanie taksówki we Wrocławiu są dostępne na wyciągnięcie ręki, a cena 2 zł za km wydaje się być dostępna zarówno dla studenta jak i emeryta.

Nasi klienci mogą sami wybierać pomiędzy typami samochodów. W ofercie jest możliwość wyboru pomiędzy standardowym samochodem, wersją kombi, biznes oraz busem. Z nami Wrocławianin pozbędzie się stresu związanego ze znalezieniem parkingu, gdyż wysiada w pasującym dla siebie miejscu. Dodatkowo można przewieźć rower czy pupila, wystarczy fakt ten zgłosić operatorowi.

Stawiamy na dynamizm i miłą i kulturalną komunikację z klientami. Każdy klient, który zamawia taksówkę otrzymuje  SMS, w którym podana jest godzina przyjazdu, cena oraz numer samochodu. Nasi klienci mogą skorzystać z intuicyjnej aplikacji OTAXI, która dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej można zapomnieć o błądzeniu w sieci, wyszukując różne frazy. Aplikacja pozwala zamówić taksówkę na dokładny adres oraz godzinę, co jest sporym ułatwieniem. No i oczywiście naszą Taxi możesz zamówić telefonicznie pod numerem 608300500.

Jesteśmy korporacją, która rozwija się bardzo dynamicznie. W związku z tym z chęcią zatrudniamy osoby mieszkające we Wrocławiu jak i w okolicach. U nas można pracować mając licencję taksówkarza i nie tylko. Mile widziani są studenci czy renciści i osoby chcące po prostu dorobić. Pierwszym podstawowym krokiem do współpracy jest przyjście do rejonowego biura we Wrocławiu w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy do zamawiania taksówek oraz do współpracy.

- Zespół OptiTaxi we Wrocławiu

ip

Słowa kluczowe: tania taksówka Wrocław, taxi Wrocław, najtańsza taksówka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • taxi [0]
    kris
    2017-11-27 11:31:17
    Jeździłem z nimi i faktycznie mają tanio. Nie było problemu, żeby zamówić busa jak na klika osób potrzebowaliśmy przejazdu. Dla mnie ok
Zobacz także
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

policjant
Więcej policjantów w terenie. To nadal atrakcyjny zawód

Funkcjonariuszy będzie więcej i będą bliżej obywateli.

Polecamy
Wodne krasnale chłodzą wrocławian [ZDJĘCIA]
Wodne krasnale chłodzą wrocławian [ZDJĘCIA] Wrocław

Dwa sympatyczne krasnale chłodzą wrocławian na Rynku.

Ciemna strona aplikacji Prisma i Pokemon Go - niebezpieczne skutki! [WIDEO]
Ciemna strona aplikacji Prisma i Pokemon Go - niebezpieczne skutki! [WIDEO]

Należy jednak pamiętać o tym, że obok rozrywki istnieje również ciemna strona interaktywnej zabawy.

Ostatnio dodane
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

BazarKredytowy.pl