Wiadomości - Artykuły

Cyrk Korona z nowym spektaklem we Wrocławiu

2013-03-05 09:15:06 | Wrocław

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią:  białe lwy, uchatki kalifornijskie, wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

Bilety na spektakle Cyrku Korona dostępne są on-line na stronie  www.cyrk-korona.com.pl
Polub profil Cyrk Korona na Facebooku pod adresem http://facebook.com/cyrkkorona

ul.Legnicka na przeciwko C.H. Magnolia
9 marca (sobota) godzina: 14:00 i 17:00
10 marca (niedziela) godzina: 12:00 i 16:00

ip

Słowa kluczowe: cyrk korona wrocław spektakle bilety

Cyrk Korona (10)

Cyrk Korona - Zdjęcie nr 1
Cyrk Korona - Zdjęcie nr 2
Cyrk Korona - Zdjęcie nr 3
Cyrk Korona - Zdjęcie nr 4
Cyrk Korona - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • Fabryka śmiechu [0]
  ODRADZAM
  2013-03-06 14:39:04
  Fajnie się reklamują, wszystko było by ok. gdyby nie wprowadzanie w błąd na reklamach. Niebezpieczeństwo idące za cyrkiem niesie ryzyko dla zdrowia i życia dzieci!!! http://www.youtube.com/watch?v=kZ8ONHzwlOk a WYPADEK W OLSZTYNIE CAŁKOWICIE ODRADZA ROZSĄDKOWI WIZYTĘ W TYM CYRKU! http://www.fakt.pl/Grozny-wypadek-w-cyrku-w-Olszynie,artykuly,99790,1.html
Zobacz także
XI Edycja Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom
Pomóżmy zwierzakom! XI Edycja Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom

Po raz jedenasty, w kolejnym przed bożonarodzeniowym okresie zbieramy karmę dla psów i kotów – suchą i puszkowaną, w tym weterynaryjną dla rekonwalescentów i przewlekle chorych oraz czyste posłania i zabawki.

Åšwieczka
Janusz Wójcik nie żyje

Były selekcjoner reprezentacji Polski zmarł w wieku 64 lat.

Charles Manson nie Åźyje
Charles Manson nie żyje

Morderca zmarł w wieku 83 lat.

Polecamy
Darmowe warsztaty z emisji głosu
Darmowe warsztaty z emisji głosu Wrocław

Jak zapanować nad głosem i mówić tak, by nas słuchano?

Ostatnio czytane
Darmowe warsztaty z emisji głosu
Darmowe warsztaty z emisji głosu Wrocław

Jak zapanować nad głosem i mówić tak, by nas słuchano?

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

BazarKredytowy.pl