Zmiany dla mieszkańców Osiedla Wojszyce, Ołtaszyn i Partynice
2015-03-25 12:42:33 | WrocławWażne zmiany dla mieszkańców Osiedla Wojszyce, Ołtaszyn i Partynice. Od 30 marca zmienią się rozkłady kazdy autobusów linii 113.
Autobusy będą kursowały z częstotliwością:
- w godzinach 5:00 - 6:00 co 30 minut;
- w godzinach 6:00 - 8:00 co 15 minut;
- w godzinach 8:00 - 14:00 co 15 minut (obecnie co 30 minut);
- w godzinach 14:00 - 18:00 co 15 minut;
- w godzinach 18:00 - 19:00 co 15 minut (obecnie co 30 minut);
- w godzinach 19:00 - 23:00 co 30 minut.
Dodatkowo dla poprawy informacji pasażerskiej, od 28 marca 2015 roku (sobota) kursy linii 612 realizowane z pominięciem Bielan Wrocławskich zostaną wydzielone jako osobna linia normalna 112.
Podsumowując, autobusy linii 112 będą kursowały na trasie:
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka - Wyścigowa - Waligórskiego - Krzyki
Krzyki - Waligórskiego - Wyścigowa - Wojszycka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Gł. PKP
z częstotliwością co 60 minut tj. wg obecnego rozkładu jazdy.
a autobusy linii 612 będą kursowały na trasie:
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki
Krzyki - Karkonoska – Bielany Wrocławskie - Ślęża - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Gł. PKP
z częstotliwością co 60 minut tj. wg obecnego rozkładu jazdy.
Pasażerowie, którzy zakupili bilet okresowy na linię 612 przed 28 marca 2015 roku, będą mogli dodatkowo kontynuować podróż autobusami linii 112 pomiędzy pętlą autobusową przystankiem "Wysoka - Radosna" a pętlą na Krzykach nie dłużej niż do czasu zakończenia ważności biletu.
MAS