Teatr
World Wide Comedy! - stand-up w języku angielskim

World Wide Comedy! - stand-up w języku angielskim

  • 2017-03-22, , godzina 20:00
  • 20/25pln
  • Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13, Wrocław

Opis

World Wide Comedy przedstawia — World Wide Comedy! Na imprezie charytatywnej dla... World Wide Comedy (Bardzo, bardzo potrzebujemy nowej kamery)! Ta impreza to stand-upowy pokaz jednych z najjaśniejszych gwiazd, jak i świeżych twarzy sceny komediowej Wrocławia, w języku angielskim.

Gospodarzem występu będzie Christian A. Dumais, a przed państwem wystąpią utalentowani Derrek Carriveau, Herbert Przychodny, Sam Galindo, Keelah Rose Calloway, Brendan James, Simon Neil, Anna Gladka i debiutujący na głównej scenie Ben Wheatland.

Przewidziana jest także loteria oraz parę gier z paroma nagrodami. Przybywajcie do nas pełni energii, entuzjazmu i kasy! Szczerze potrzebujemy sprzętu, którym słynny Jim Williams nie kręcił domowych... filmów.

Derrek Carriveau, Herbert Przychodny, Sam Galindo, Keelah Rose Calloway, Brendan James, Simon Neil, Anna Gladka oraz debiutujący na głównej scenie Ben Wheatland i Michał Płonka. 

Ostatnio czytane
"Hydrokosmos" rusza w objazd po Polsce
"Hydrokosmos" rusza w objazd po Polsce

Wrocławska Pantomima już we wrześniu rozpocznie objazd ze spektaklem na podstawie baśni "Mała syrenka" Andersena.

W wakacje Capitol zamknięty, ale otwarty
W wakacje Capitol zamknięty, ale otwarty Wrocław

Codziennie na Podwórku będzie można skorzystać z darmowego wi-fi, pograć w gry planszowe, poczytać (i wymienić!) książki z punktu bookcrossingu i napić się darmowej kawy.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja