Teatr
Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Expert

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Expert

  • 2017-02-28, , godzina 20:00
  • 20zł
  • Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13, Wrocław

Opis

Forma ta pochodzi prosto z amerykańskiego teatru iO. Expert to połączenie ciekawego wykładu naukowego z improwizowanymi scenami inspirowanymi jego treścią. Zaprosiliśmy już do tej pory wielu znakomitych ekspertów z przeróżnych dziedzin, m.in. chiropterologa, chirurga plastyka, psychologa sprzedaży czy teatrologa. Wykłady przypominają wystąpienia TED, gdzie widzowie dodatkowo mają możliwość zadania ekspertowi pytań.  Expert to wyjątkowe połączenie solidnej dawki fachowej wiedzy oraz wyśmienitej komedii improwizowanej.

NASZ EKSPERT: Dawid Stanasiuk

TEMAT WYKŁADU: "Kiedy roboty zamieszkają z nami w domach?"

Dawid Stanasiuk:

Absolwent Robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Na co dzień uczy elektroniki i programowania, a także tworzy roboty - jego konstrukcje zdobyły szereg nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach.
Wieloletni członek zespołu organizującego jedne z najstarszych i najpopularniejszych imprez tego typu w Polsce - Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena. Działa od wielu lat na rzecz popularyzowania robotyki prowadząc pokazy, prelekcje i warsztaty. Pracował w Centrum Inteligentnych Technologii na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach, gdzie programował roboty takie jak Robokind R25, Q.Bo, czy NAO. Jego osobiste zainteresowania robotyczne skupiają się na robotach humanoidalnych i społecznych. Wierzy, że po smartfonach roboty społeczne są następnym etapem organizacji naszego życia.

Ostatnio czytane
Jerzy Kamas nie żyje
Jerzy Kamas nie żyje

Jerzy Kamas nie żyje. Odtwórca słynnej roli roli Stanisława Wokulskiego w serialu "Lalka" zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 77 lat.

Pola chwały 2015 - historia w praktyce [PROGRAM]
Pola chwały 2015 - historia w praktyce [PROGRAM]

W dniach 25-27 września w Niepołomicach odbędą się Pola Chwały 2015. Ze spotkania miłośników gier historycznych to wydarzenie przerodziło się w jedną z największych imprez historycznych i militarnych w Polsce.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja