Teatr
Stand-up na Wrocku: Paweł Reszela/Kuba Wardęga/Juliusz Sipika

Stand-up na Wrocku: Paweł Reszela/Kuba Wardęga/Juliusz Sipika

  • 2017-05-11, , godzina 20:00
  • 20zł
  • Klub Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56, Wrocław

Opis

Dzięki Bogu za długi weekend – można odpowiednio przygotować się do końskiej dawki śmiechu, jaką w maju funduje Festiwal Wrocek. W tym miesiącu Stand-up na Wrocku zagości w Klubie Firlej dwukrotnie. Pierwsza odsłona już 11 maja, a na scenie pojawią się komicy młodzi, zdolni, przystojni i utalentowani. Ale najważniejsze – piekielnie zabawni.

Wystąpią:

Paweł Reszela - komik, aktor, autor. Główną cechą jego występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Jego stand-up to świetna zabawa z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Nagrody publiczności na festiwalach komediowych potwierdzają tylko to, że każdy będzie miał się z czego pośmiać.

Kuba Wardęga – pochodzi z Rybnika, od pięciu lat mieszka we Wrocławiu, a od roku można zobaczyć go na scenie stand-up. Opowiada historie o swoim życiu, młodości na Śląsku oraz nieudanych podbojach miłosnych. Cecha charakterystyczna: wygląd jak ekskluzywny bezdomny. Życiowe marzenie: posiadać moc teleportacji, by móc pojawiać się na backstage’ach pornosów.

Juliusz Sipika – dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny, za co dostał drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi, żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

Na majowy Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 11 maja, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Mapa

Ostatnio czytane
Warsztaty Improwizacji Teatralnych
Warsztaty Improwizacji Teatralnych Wrocław

Improwizacje teatralne rozwijają wyobraźnię i kreatywne spojrzenie na rzeczywistość "tu i teraz".

Grupowa terapia śmiechem
Grupowa terapia śmiechem Wrocław

Recital Kiljana jest pełen humoru, ironii i groteski. Stanowi idealną propozycję dla każdego na jesienny wieczór, gdy mamy już dość codziennej pluchy, szarości i chłodu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!