Teatr
Impro na Wrocku: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji

Impro na Wrocku: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji

  • 2017-04-27, , godzina 18:00
  • 15zł
  • Klub Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56, Wrocław

Opis

W kwietniu Festiwal Wrocek rusza z nowym cyklem – improwizacją teatralno-komediową, w której wszystkie spektakle tworzone są na żywo i bez scenariusza. W ramach pierwszego spotkania z Impro na Wrocku zapraszamy na występ dwóch wrocławskich grup, które sztuki improwizacji uczyły się od najlepszych fachowców w kraju.

Specjalnie dla fanów Wrocka połączą siły, by zaprezentować Armando – amerykański format, w którym to publiczność przed każdą sceną wybiera temat, słowo lub kategorię jako inspirację dla aktora, który na podstawie sugestii tworzy niepowtarzalny monolog. Następnie aktorzy odgrywają improwizowane sceny oparte na skojarzeniach do monologów, które opowiedzieli.

Z Armando zmierzą się:

Nieomylni – powstali przed czterema laty pod egidą Artura Jóskowiaka, założyciela popularnej Improkracji. Dlaczego Nieomylni? Z przekory – pomyłki są bowiem stałą częścią występów improwizatorskich, w których brak jest scenariusza i nikt nigdy nie wie, co się za chwilę stanie. Występy są swoistą zagadką zarówno dla publiczności, jak i dla artystów, przez co są jedyne i niepowtarzalne.

Ulotny Teatr Improwizacji – na scenie pojawili się przed rokiem, by razem z publicznością tworzyć spektakle improwizowane różnego typu. Każdy ich występ jest unikatowy i powstaje z połączenia energii publiczności z nieograniczoną wyobraźnią występujących.

Na pierwszy odcinek Impro na Wrocku zapraszamy w czwartek, 27 kwietnia, o godz. 18 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 15 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html oraz w Firleju dniu występu.

Ostatnio czytane
"Hydrokosmos" rusza w objazd po Polsce
"Hydrokosmos" rusza w objazd po Polsce

Wrocławska Pantomima już we wrześniu rozpocznie objazd ze spektaklem na podstawie baśni "Mała syrenka" Andersena.

W wakacje Capitol zamknięty, ale otwarty
W wakacje Capitol zamknięty, ale otwarty Wrocław

Codziennie na Podwórku będzie można skorzystać z darmowego wi-fi, pograć w gry planszowe, poczytać (i wymienić!) książki z punktu bookcrossingu i napić się darmowej kawy.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja