Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Expert

Kiedy2017-02-28 godzina 20:00
Za ile20zł
GdzieVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
Wrocław
Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Expert

Forma ta pochodzi prosto z amerykańskiego teatru iO. Expert to połączenie ciekawego wykładu naukowego z improwizowanymi scenami inspirowanymi jego treścią. Zaprosiliśmy już do tej pory wielu znakomitych ekspertów z przeróżnych dziedzin, m.in. chiropterologa, chirurga plastyka, psychologa sprzedaży czy teatrologa. Wykłady przypominają wystąpienia TED, gdzie widzowie dodatkowo mają możliwość zadania ekspertowi pytań.  Expert to wyjątkowe połączenie solidnej dawki fachowej wiedzy oraz wyśmienitej komedii improwizowanej.

NASZ EKSPERT: Dawid Stanasiuk

TEMAT WYKŁADU: "Kiedy roboty zamieszkają z nami w domach?"

Dawid Stanasiuk:

Absolwent Robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Na co dzień uczy elektroniki i programowania, a także tworzy roboty - jego konstrukcje zdobyły szereg nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach.
Wieloletni członek zespołu organizującego jedne z najstarszych i najpopularniejszych imprez tego typu w Polsce - Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena. Działa od wielu lat na rzecz popularyzowania robotyki prowadząc pokazy, prelekcje i warsztaty. Pracował w Centrum Inteligentnych Technologii na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach, gdzie programował roboty takie jak Robokind R25, Q.Bo, czy NAO. Jego osobiste zainteresowania robotyczne skupiają się na robotach humanoidalnych i społecznych. Wierzy, że po smartfonach roboty społeczne są następnym etapem organizacji naszego życia.

Aktualne wydarzenia Teatr
DataWydarzenieMiejsce
2017-08-29Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: BestsellerVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-10-14
-
2017-10-21
9. Międzynarodowy Festiwal Teatraly Dialog - Wrocław
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama