Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Stand-up na Wrocku: Paweł Reszela/Kuba Wardęga/Juliusz Sipika

Kiedy2017-05-11 godzina 20:00
Za ile20zł
GdzieKlub Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56
Wrocław
Stand-up na Wrocku: Paweł Reszela/Kuba Wardęga/Juliusz Sipika

Dzięki Bogu za długi weekend – można odpowiednio przygotować się do końskiej dawki śmiechu, jaką w maju funduje Festiwal Wrocek. W tym miesiącu Stand-up na Wrocku zagości w Klubie Firlej dwukrotnie. Pierwsza odsłona już 11 maja, a na scenie pojawią się komicy młodzi, zdolni, przystojni i utalentowani. Ale najważniejsze – piekielnie zabawni.

Wystąpią:

Paweł Reszela - komik, aktor, autor. Główną cechą jego występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Jego stand-up to świetna zabawa z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Nagrody publiczności na festiwalach komediowych potwierdzają tylko to, że każdy będzie miał się z czego pośmiać.

Kuba Wardęga – pochodzi z Rybnika, od pięciu lat mieszka we Wrocławiu, a od roku można zobaczyć go na scenie stand-up. Opowiada historie o swoim życiu, młodości na Śląsku oraz nieudanych podbojach miłosnych. Cecha charakterystyczna: wygląd jak ekskluzywny bezdomny. Życiowe marzenie: posiadać moc teleportacji, by móc pojawiać się na backstage’ach pornosów.

Juliusz Sipika – dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny, za co dostał drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi, żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

Na majowy Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 11 maja, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Aktualne wydarzenia Teatr
DataWydarzenieMiejsce
2017-07-25Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Google ImprovVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-08-01Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: PartyturkaVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-08-08Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Improkracja na wakacjachVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-08-15Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Improkracja 2.0Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-08-29Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: BestsellerVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-10-14
-
2017-10-21
9. Międzynarodowy Festiwal Teatraly Dialog - Wrocław
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama