Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Stand-up na Wrocku: Karol Kopiec & Wojtek Leśniowski & Adam Sobaniec

Kiedy2017-02-16 godzina 20:00
Za ile25zł
GdzieKlub Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56
Wrocław
Stand-up na Wrocku: Karol Kopiec & Wojtek Leśniowski & Adam Sobaniec

Czas na drugi w tym roku Stand-up na Wrocku. Lutowa edycja zapowiada się emocjonująco – na scenie Klubu Firlej pojawią się zaprawieni w bojach mocni zawodnicy, którzy mają tylko jeden cel: zabić Was śmiechem!?

Wystąpią:
Karol Kopiec - członek Stand-up Polska, najlepszej ekipy w kraju zajmującej się komedią na żywo. Na scenie od 2008 roku, laureat praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Jego znak firmowy to abstrakcyjne poczucie humoru pomieszane ze sporą dawką improwizacji. Ma na koncie dwa godzinne solowe programy.

Wojciech Leśniowski - przedstawiciel zielonogórskiej sceny komediowej. Otwarty, szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Jego nieporadność jest słodka na tyle, że panie podczas występu robią: „Ooooooo... Ale on słodki”. Mistrz ciętej riposty trafnie miotający pointą.

Adam Sobaniec - jedyny człowiek na Ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Frustracje życia codziennego przemienia w energię na scenie. Finalista 3. Antrakt Stand-Up Festiwalu.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 16 lutego, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Aktualne wydarzenia Teatr
DataWydarzenieMiejsce
2017-05-30Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Google Improv [premiera!]Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-06-02
-
2017-06-04
Festiwal Dramatu Strefy Kontaktu. Czytania
2017-06-06Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Krótkie FormyVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-06-13Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Strumień świadomościVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-06-20Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: YouTube PartyVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
2017-06-27Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Bestseller WakacyjnyVertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama