Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław). Sprawdź seanse.
  • Teatr Muzyczny CAPITOL , ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
    czwartek, 26 październik: 18:00
    piątek, 27 październik: 18:00
    sobota, 28 październik: 17:30

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Ostatnio czytane
Jerzy Kamas nie żyje
Jerzy Kamas nie żyje

Jerzy Kamas nie żyje. Odtwórca słynnej roli roli Stanisława Wokulskiego w serialu "Lalka" zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 77 lat.

Bajkobus wraca na ulice Wrocławia!
Bajkobus wraca na ulice Wrocławia! Wrocław

2 maja Bajkobus wraca na ulice Wrocławia! Inauguracja sezonu nastąpi w niezwykłej lokalizacji – na Ostrowie Tumskim, pod katedrą.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja