Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Jak w zeszłym sezonie, znów zapraszamy na Czytanie na Dywanie! We wrześniu powracamy do WTORKOWEGO terminu. W każdy wtorek o 9.30 w Foyer Za Witrażem aktorzy Teatru Muzycznego Capitol będą czytać na głos fragmenty dobrej literatury dla dzieci.

REZERWACJA i dodatkowe informacje: Agnieszka Helman-Płońska, a.helman-plonska@teatr-capitol.pl tel. 71 789 04 51 lub 71 789 04 52

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Ostatnio czytane
Jerzy Kamas nie żyje
Jerzy Kamas nie żyje

Jerzy Kamas nie żyje. Odtwórca słynnej roli roli Stanisława Wokulskiego w serialu "Lalka" zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 77 lat.

Bajkobus wraca na ulice Wrocławia!
Bajkobus wraca na ulice Wrocławia! Wrocław

2 maja Bajkobus wraca na ulice Wrocławia! Inauguracja sezonu nastąpi w niezwykłej lokalizacji – na Ostrowie Tumskim, pod katedrą.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja