Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Z rączki do rączki

Z rączki do rączki

(Teatr Komedia, Wrocław)

Z rączki do rączki
 

Opis spektaklu

Sztuka opowiada o Eryku Swanie, który do perfekcji opanował sztukę wyłudzania świadczeń z biura opieki społecznej. Dzięki pomocy wujka George i Normana Bassetta - cudownie rozmnożonego do sześcioosobowej, wielopokoleniowej rodziny ulegającej wszelkim możliwym wypadkom i cierpiącej na wszelkie przypadłości i choroby - osiąga roczny dochód 25 tysięcy funtów (bez podatku)!

Zaczynają się jednak kłopoty: m.in. kontrola urzędnika, pana Jenkinsa, który może nie grzeszy bystrością, ale i tak nabiera pewnych podejrzeń...

Z Jenkinsem może poradzą sobie oszuści, ale nadchodzi kontrola kontroli: jak Nemezis nadciągnie władcza przełożona urzędnika, pani Cowper. Do tego wszystkiego żona Swana posądza męża o transwestytyzm... Dlaczego?

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • z rączki do rączki [0]Dobre tylko dla pracowników opieki społecznej-szok dla normalnego,średnio rozgarniętego widza.Może jest to potrzeba chwili?, jeżeli tak to przedstawienie wystawcie w Parlamencie, - powodzenia.

    2016-03-09, 09:06:11
    zozo
  • Z rączki do rączki [0]Pierwszy raz odwiedziłem Teatr Komedia, Wrocław. Super Spektakl, wspanaila obsada, dużo śmiechu, miło spedzony czas..pozdrawiam.

    2012-02-22, 16:27:12
    Kris Nysa WTZ
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama