Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Małe zbrodnie małżeńskie

Małe zbrodnie małżeńskie

(Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław)

Małe zbrodnie małżeńskie
Czas trwania: 70 min.
Premiera: 2005-09-04
Reżyseria: Bogdan Tosza
Scenografia: Aleksandra Semenowicz
Obsada: Jerzy Schejbal (Gilles), Grażyna Krukówna (Lisa)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Małe zbrodnie małżeńskie (5)

Opis spektaklu

Jakie jest najlepsze rozwiązanie na kryzys w związku? Partner powinien ulec wypadkowi i wrócić do domu z amnezją. Dla partnerki to okazja, aby ulepić z niego idealnego męża. Tylko czy Gilles naprawdę ma zanik pamięci? Co próbuje osiągnąć, zwodząc Lisę? Wbrew pozorom kłamstwa obojga mają za cel uratować, a nie pogrążyć to małżeństwo.

Pikanterii całości dodaje fakt, że znakomita para aktorów: Grażyna Krukówna i Jerzy Schejbal także poza sceną jest małżeństwem

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Małe zbrodnie małżeńskie [0]To prawda! Nie ma takiego przedstawienia we Wrocławiu gdzie mogę zabrać spokojnie i bez strachu wszystkich , starych i młodych znajomych. Bo gwarancję miłego spędzenia wieczoru dają aktorzy do których...

    2011-02-12, 22:52:23
    bulterier
  • Małe zbrodnie małżeńskie [0]Super spektakl! Wspaniała gra aktorów, już dawno nie przeżyłam takich emocji w teatrze! Na kolanach -dzięki!

    2011-02-05, 21:59:58
    bulterier
Zobacz wszystkie wypowiedzi
 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama