Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

1408 - seans ciszy

Maciej Masztalski

1408 - seans ciszy

(Ad Spectatores, Wrocław)

1408 - seans ciszy
Autor sztuki: Maciej Masztalski
Premiera: 2003-03-28
Reżyseria: Maciej Masztalski
Scenografia: Dąbrówka Huk
Obsada: Paweł Kutny, Rafał Kwietniewski, Agata Kucińska, Natalia Jesionowska
 

Opis spektaklu

Zwabiony tajemniczą historią położonego na odludziu Walii hotelu, powieściopisarz trzeciorzędnych opowiadań z dreszczykiem przyjeżdża w celu napisania kolejnego książkowego hitu. Ma on bowiem taką zasadę, że kiedy opisuje jakieś nawiedzone miejsce, odwiedza je, a jego osobiste przeżycia mają dodać wiarygodności pisanym przezeń książkom. Legenda głosi, że w jednym z hotelowych pokojów w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Jedni popełnili samobójstwo, inni ginęli za sprawą głupiego przypadku, jeszcze inni tracili zmysły. Dyrektor hotelu nie zna przyczyn, dla których pokój zabija, wie jednak, że jeśli jego gość zamieszka w nim choćby na kilka godzin, będzie zmuszony zapłacić za swą ciekawość bardzo wysoką cenę.

Spektakl zainspirowany opowiadaniem Stephena Kinga, powstał jako hołd dla pisarza.

UWAGA !!! SPEKTAKL GRANY W APARTAMENCIE ART HOTELU, ul. Kiełbaśnicza 20. Z powodu skomplikowanej inscenizacji spektakl jednorazowo może obejrzeć jedynie 30 osób. 
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama