Dzieje się - Teatr

Finał sezonu Poligonu Kabaretowego

2016-04-22 08:32:28 | Wrocław

Tego nie wolno przegapić! W sobotę 21 maja o 18:00 w Klubie Firlej zakończenie ósmego już sezonu Poligonu Kabaretowego! To ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą, więc musisz tam być!

Zamknięcie będzie huczne i przyjemne, bo na wspólnym, majowy wypad zapraszają kabarety Chyba i 44-200 oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Jak to na majówce pogrillują z wami swoje świeżutkie żarty, skecze i piosenki wprowadzając w iście już wakacyjny klimat!

Na finał oczywiście Skecz Wspólny w wykonaniu wszystkich poligonowych artystów!Poza tym to ostatni Poligon przed wakacjami, następny dopiero jesienią. Warto więc naładować się pozytywną energią na najbliższe miesiące.

Oczywiście kabarety przygotują także oczekiwany przez wszystkich Skecz Wspólny - wykonywany przez wszystkich artystów, którzy pojawią się w piątkowy wieczór na scenie w Firleju. Co jeszcze się wydarzy? Jak wiadomo na Poligonie może wydarzyć się może absolutnie wszystko, warto zobaczyć to na własne oczy. Na pewno czekają Was dwie godziny znakomitej zabawy, w kameralnej atmosferze!

FINAŁ ÓSMEGO SEZONU POLIGONU KABARETOWEGO

Kiedy?: sobota, 21 maja 2016, godz. 18:00
Gdzie?: Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Wystąpią: Chyba, 44-200, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
Prowadzenie: Piotr „Guma” Gumulec
Bilety: 25zł w przedsprzedaży na biletynabarety.pl

ip

Słowa kluczowe: poligon kabaretowy, kabaret wrocław, wrocław rozrywka, klub firlej
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bachtanki
Teatr CHOREA gościem w Petersburgu

Grupa artystów podczas wyjazdu przeprowadzi warsztaty teatralne i zaprezentuje spektakl "Bachantki".

Koło Czasu
Startuje 11. Festiwal Performance "Koło Czasu" w Toruniu

Przez trzy dni zobaczymy działania dwudziestu sześciu twórców performance z Polski, Ukrainy, Irlandii, Szkocji i Czech.

Polecamy
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Rafał Blechacz w Hamburgu
Rafał Blechacz w Hamburgu

Podczas wizyty w fabryce Steinwaya w Hamburgu, Rafał Blechacz wybrał nowy fortepian, który pozwoli mu dalej rozwijać swoje umiejętności. Zakup instrumentu na miarę jego talentu, sfinansował PKN ORLEN.

Ostatnio dodane
Bachtanki
Teatr CHOREA gościem w Petersburgu

Grupa artystów podczas wyjazdu przeprowadzi warsztaty teatralne i zaprezentuje spektakl "Bachantki".