Dzieje się - Teatr

39. PPA: Rusza sprzedaż biletów na spektakle Nurtu Off

2018-02-09 10:12:24 | Wrocław

39. Przegląd Piosenki Aktorskiej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 16-25 marca 2018. Natomiast już 10 lutego o godz. 10 rozpoczyna się  sprzedaż biletów na spektakle Nurtu Off. Można je będzie kupić wyłącznie w kasie Teatru Muzycznego Capitol, nie będą dostępne online. Kosztują 1 zł.

AquaSonic - 39 PPAW tym roku w Nurcie Off zobaczyć można będzie dziesięć spektakli. - Znów wyraźnym głosem o sobie i swoim miejscu w świecie mówią kobiety, kilka scenariuszy podjęło wątek samotności i wyobcowania, w tłumie, w medialnym i technologicznym chaosie, który nas otacza, kilka zastanawia się nad rolą i miejscem artystów w dzisiejszej rzeczywistości. Interesujące i bardzo różnorodne jest podejście do muzyki, które proponują uczestnicy konkursu. Jest też wśród nich wielu teatralnych zawodowców, można się więc spodziewać, że offowe spektakle 39. PPA będą po prostu dobrym, muzycznym teatrem - mówił Cezary Studniak po wybraniu scenariuszy do realizacji.

Offowe spektakle oceniać będzie jury w składzie:  Natalia Kabanow – fotografka, Magda Piekarska – recenzentka teatralna, Olaf Brzeski – autor rzeźb, instalacji i filmów, Igor Gawlikowski – kompozytor, gitarzysta, współzałożyciel grupy Karbido, i Igor Kujawski – aktor.

Najlepszy spektakl otrzyma statuetkę Tukana Off i 10 tys. zł. Fundatorem nagrody jest firma Atos. Na spektakle Nurtu Głównego tegorocznego PPA pozostało jeszcze trochę miejsc: wciąż można kupić bilety na koncert francuskiej gwiazdy Camille, spektakl Needcompany "The Blind Poet", podwodny koncert "AquaSonic" duńskiej grupy Between Music, na "Requiem ludowe" Adama Struga i Kwadrofonik i występ zespołu A Filetta z Korsyki, a rakże na niektóre koncerty w Klubie Festiwalowym.

Program i atrakce festiwalu można sprawdzić TUTAJ>>

MD/ip

Zdjęcie: "AquaSonic" duńskiej grupy Between Music / fot. Charlotta de Miranda /materiały prasowe

Słowa kluczowe: bilety, Wrocław, data, 2018, ceny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Camille główną gwiazdą na 39. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Wrocław

Dowiedz się więcej o francuskiej gwieździe!

39 ppa plakat konkurs
39. PPA: To oni zaśpiewają w konkursie

Znamy uczestników Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki na 39. PPA.

Spektakl "Frankenstein" na deskach Teatru Muzycznego Capitol [FOTO] Wrocław

Wrocławski Capitol wznawia musicalową wersję historii Doktora i jego Monstrum. Zobacz zdjęcia z próby!

Polecamy
Zwiedziliśmy przebudowany Capitol! [ZDJĘCIA]
Zwiedziliśmy przebudowany Capitol! [ZDJĘCIA] Wrocław

Zakończył się remont Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. W poniedziałek dziennikarze i zaproszeni goście mogli zobaczyć, co zmieniło się podczas dwuletniej przebudowy.

Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Ostatnio dodane
Camille główną gwiazdą na 39. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Wrocław

Dowiedz się więcej o francuskiej gwieździe!

39 ppa plakat konkurs
39. PPA: To oni zaśpiewają w konkursie

Znamy uczestników Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki na 39. PPA.

Kupony i kody rabatowe