Aktualności - Taniec

Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens

Taniec Towarzyski w Esens

2018-03-29 08:26:49 | Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć. Na każdych zajęciach będziecie poznawać nowe tańce latynoamerykańskie lub standardowe. Dzięki takiemu urozmaiceniu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Walc, tango, a także gorąca i namiętna rumba, to kilka z wielu tańców, które poznacie uczęszczając na ten kurs. Jedno jest pewne, aby stwierdzić czy ta forma ruchu Ci odpowiada musisz najpierw spróbować! Musisz wstać ze swojej wygodnej kanapy i pojawić się u nas razem ze swoją partnerką i partnerem. Przełamcie swoją codzienną rutynę i wykorzystajcie to, że na tym kursie możecie we dwoje dobrze sią bawić, spędzicie ciekawie i aktywnie czas w super towarzystwie. Możecie nam uwierzyć na słowo, że swojej decyzji nie pożałujecie.

Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens

Taniec uzależnia, wystarczy spojrzeć na naszych instruktorów, by się o tym przekonać. Każdy z nich poświęcił wiele godzin na sali treningowej, by teraz wyczyniać cuda na parkiecie. Oni też zaczynali od zera, a teraz mogą pochwalić się wygranymi turniejami i licznymi nagrodami. Instruktorzy wiedzą najlepiej jakim samozaparciem trzeba się wykazać, by nie zrezygnować po pierwszym treningu. Każdy sportowiec jest Wam w stanie powiedzieć, że aby osiągnąć jakikolwiek efekt najpierw trzeba ćwiczyć i dążyć do samodoskonalenia. Pod okiem naszych instruktorów, macie taką możliwość..

Kursy z Tańca Towarzyskiego w Akademii Tańca Esens prowadzone są regularnie odkąd nasza szkoła rozpoczęła swoją działalność. Mamy grupę sportową, której uczestnicy trenują już kilka lat i obecnie biorą udział w turniejach w całej Polsce. Posiadamy także całą masę kursów na poziomie P1 lub P2, są to zajęcia, którzy już złapali “tanecznego bakcyla” i wiedzą jak nie deptać sobie po palcach. Oczywiście, to nie wszystko, co mamy do zaoferowania!
Dla wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie mieli styczności z Tańcem Towarzyskim, a chcieliby wypróbować swoich sił, mamy zupełnie nowe grupy! Wszystko co musicie zrobić to kliknąć w link, a tam pojawią Wam się dostępne terminy oraz lokalizacje, na których takie zajęcia będą prowadzone. Mamy nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie i niedługo spotkamy się na zajęciach u naszych dwóch super panów! Michał i Mateusz zapraszają na zajęcia!

Link do zapisów poniżej:

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=RkTT130,GkTT158,RkTT131&filtrWszystkie=0&idPlan=20

ip

Słowa kluczowe: Akademia Tańca Esens, Esens, szkoła tańca Wrocław, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens
Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć.

Powiew wiosny w Esens
Powiew wiosny w Esens Wrocław

W AT Esens wiosenne szaleństwo trwa w najlepsze.

taniec
Gdzie i jak nauczyć się tańczyć?

Kilka praktycznych wskazówek, jak opanować podstawy tańca.

Polecamy
Nowe "Trendy"
Nowe "Trendy"

Kolejny numer pierwszego i jedynego w Polsce miesięcznika o tańcu i dla tancerzy TRENDY MAGAZYN taniec | moda | muzyka już w kioskach!

Akademia Tańca Esens zaprasza na Dzień Kobiet
Akademia Tańca Esens zaprasza na Dzień Kobiet Wrocław

Udział w imprezie, jak co roku, jest całkowicie bezpłatny!

Ostatnio dodane
Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens
Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć.

Powiew wiosny w Esens
Powiew wiosny w Esens Wrocław

W AT Esens wiosenne szaleństwo trwa w najlepsze.

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens