Aktualności - Taniec

Powiew wiosny w Esens

Kursy tańca w Esens

2018-03-29 08:18:54 | Wrocław

W AT Esens wiosenne szaleństwo trwa w najlepsze. Nowi instruktorzy i nowe kursy, a przede wszystkim wiele pozytywnej (tanecznej!) energii. Kursy tańca mogą być świetnym rozpoczęciem przygody, ale i źródłem ogromnej satysfakcji, nic przecież nie motywuje tak mocno, jak kolejne, małe taneczne sukcesy. Stawiaj pierwsze kroki taneczne razem z instruktorami w AT Esens, a efekty zobaczysz bardzo szybko.

Powiew wiosny w Esens
Poniżej propozycja nowych kursów od podstaw, które rozpoczynają się w kwietniu. Sam się przekonaj, co Cię czeka:

Latino solo świetna propozycja dla każdego, kto rozpoczyna swoja przygodę z tańcami latynoamerykańskimi. Kurs jest prowadzony od podstaw, zatem poradzi sobie na nim każdy, nawet największy laik. Zajęcia są dedykowane przede wszystkim osobom, które lubią sensualne i ogniste rytmy. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy chcesz nauczyć się podstawowych kroków tych tańców nie posiadając partnera.
Kurs na tym poziomie jest nastawiony przede wszystkim na czerpanie maksymalnej przyjemności z tańca.

Kolejnym kursem, który rozpoczynamy od podstaw jest ognisty kurs Flamenco. Na zajęciach kursanci poznają podstawowe kroki tego tańca oraz tajemniczy klimat, który towarzyszy na każdych zajęciach. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które chcą poznać nie tylko tajniki tego sensualnego tańca, ale przede wszystkim w miłej atmosferze zregenerować się po ciężkim dniu pełnym obowiązków na uczelni czy w pracy.
Zajęcia odbywają się późnym popołudniem, dlatego na pewno wielu z Was znajdzie choć godzinę dla siebie.

W kwietniu w AT Esens będzie również można nauczyć się Salsy LA. Tańca, który jest zmysłowy, ale i przede wszystkim bardzo intuicyjny, zatem można czerpać z niego przyjemność już od pierwszych zajęć. To doskonała propozycja na wiosnę dla wielu par.
Po sezonie zimowym będzie to świetna forma na aktywne spędzenie czasu we dwoje.

Dla wszystkich zainteresowanych nauka tańców standardowych oraz latynoamerykańskich powstaje kurs Tańca Towarzyskiego od podstaw. Na zajęciach każda z par pozna wybrane style taneczne, które pomogą zabłysnąć na wielu parkietach. Umiejętność tańców latynoamerykańskich oraz standardowych może przydać się  przede wszystkim parom, które przygotowują się do wyjątkowego dnia w swoim życiu: ślubu. Zapewne każda z par chce tego dnia czuć się pewnie na parkiecie.

Propozycji jest wiele - dosłownie dla każdego. Znajdźcie czas w kwietniu, a Esens zajmie się resztą. Spędzanie aktywnie czasu na parkiecie poprawi nie tylko Wasze samopoczucie, ale  przede wszystkim sylwetkę i kondycję. Przekonajcie się już tej wiosny, jak wiele korzyści może Wam dać taniec.


Poniżej link do zapisów:

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=rkso34,rktt130,gkso52,gkso53,gktt158,rktt131,gktt157,gkso51&idPlan=20

ip

Słowa kluczowe: szkoła tańca Wrocław, szkoła tańca, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens
Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć.

Powiew wiosny w Esens
Powiew wiosny w Esens Wrocław

W AT Esens wiosenne szaleństwo trwa w najlepsze.

taniec
Gdzie i jak nauczyć się tańczyć?

Kilka praktycznych wskazówek, jak opanować podstawy tańca.

Polecamy
Nowe "Trendy"
Nowe "Trendy"

Kolejny numer pierwszego i jedynego w Polsce miesięcznika o tańcu i dla tancerzy TRENDY MAGAZYN taniec | moda | muzyka już w kioskach!

Akademia Tańca Esens zaprasza na Dzień Kobiet
Akademia Tańca Esens zaprasza na Dzień Kobiet Wrocław

Udział w imprezie, jak co roku, jest całkowicie bezpłatny!

Ostatnio dodane
Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens
Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć.

Powiew wiosny w Esens
Powiew wiosny w Esens Wrocław

W AT Esens wiosenne szaleństwo trwa w najlepsze.

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens