Aktualności - Taniec

Porcja Tańca w Marcu

Akademia Tańca Esens - kursy w marcu

2018-02-27 08:07:15 | Wrocław

Akademia Tańca Esens w marcu rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca. Pojawi się wiele kursów na których będzie można zapisać się na solo lub w parze. Już niedługo rozpoczyna się wiosna, więc razem z Esens możesz rozpocząć wiosenne, taneczne szaleństwo. Wiemy,  też że niedawno rozpoczął się nowy semestr dla wielu studentów! A każdy z Was zapewne teraz chce być systematyczny...nic nie pomaga w budowania dobrych nawyków lepiej niż taniec. Sami się przekonacie, jak szaleństwo na parkiecie pomoże Wam w osiąganiu dobrych wyników.

Porcja Tańca w Marcu

Dobrą propozycją dla każdego, kto pragnie poznać różne tańce latynoamerykańskie, ale nie ma partnera jest  kurs Latino Solo (kurs rozpocznie się 26.03 godz. 20.00 przy ul Robotniczej). Kurs prowadzony od podstaw, zatem poradzi sobie na nim każdy, kto tylko chce poznać tajniki tańców latynoamerykańskich. Podczas  zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych kroków takich tańców, jak: cha-cha, rumba czy salsa oraz, jak z gracją i  lekkością poruszać się na parkietach. Kurs na poziomie podstawowym nastawiony jest przede wszystkim na czerpanie maksymalnej przyjemności z tańca. Doskonała propozycja dla każdego, kto chce po ciężkim dniu na uczelni, czy w pracy dostać zastrzyk z pozytywnej energii.

Kolejną propozycją, tym razem dla par, które chcą nauczyć tańców standardowych oraz latynoamerykańskich jest kurs Hobby Taniec Towarzyski (rozpoczęcie kursu 6.03 godz. 19.00 przy ul Robotniczej), gdzie można nauczyć się się wielu stylów tanecznych. Partner nauczy się, jak prowadzić partnerkę w tańcu, a partnerka nauczy się, jak kobieco poruszać się na parkiecie.

Panowie, niedługo dzień kobiet, więc zaproście swoją partnerkę na kurs tańca. Nie ma nic przyjemniejszego niż nauka tańca we dwoje.

W marcu w Esens już będzie czuć letnie klimaty, a to za sprawą ognistej Salsy New York Style ON2 (rozpoczęcie kursu 12.03 godz. 21.00 przy ul Robotniczej). Jest to kurs na którym odnajdzie się każda para, która chce się przede wszystkim nauczyć tego stylu. Zajęcia są prowadzone od podstaw. Salsa New York Style, to nic innego, jak szybkie kombinacje ruchów i efektowne obroty. Kobiety w tym stylu cechuje zmysłowość, natomiast mężczyzna w tym tańcu ma być przede wszystkim elegancki...ponieważ to kobieta  tu jest centrum i do niej należą liczne szybkie i seksowne ruchy. Ta odmiana salsy uważana jest za najbardziej ambitną.
Zapraszamy na nowe kursy do AT Esens. Wiele nowości i atrakcyjnych zniżek! Ta wiosna będzie przede wszystkim pod znakiem zmysłowego tańca!

Więcej informacji: http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php

Artykuł Zewnętrzny

Słowa kluczowe: Akademia Tańca Esens, Esens, szkoła tańca Wrocław, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
taniec
Gdzie i jak nauczyć się tańczyć?

Kilka praktycznych wskazówek, jak opanować podstawy tańca.

Porcja Tańca w Marcu
Porcja Tańca w Marcu Wrocław

Akademia Tańca Esens w marcu rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca.

Marcowe kursy tańca w Esens
Marcowe kursy tańca w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens, jak co miesiąc rozpoczyna nabór na nowe kursy.

Polecamy
Kurs na instruktora tańca
Kurs na instruktora tańca Wrocław

Zapraszamy na kolejną już - 4 - edycję kursu instruktora tańca organizowanego przez Centrum Doskonalenia Kadr Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu pod kierownictwem dr Malwiny Pietrzyk-Nowak.

Zaskoczenie w "TzG" - Chajzer tym razem najlepszy
Zaskoczenie w "TzG" - Chajzer tym razem najlepszy

W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy zmierzyli się ze znaną i lubianą salsą oraz american smooth.

Ostatnio dodane
taniec
Gdzie i jak nauczyć się tańczyć?

Kilka praktycznych wskazówek, jak opanować podstawy tańca.

Porcja Tańca w Marcu
Porcja Tańca w Marcu Wrocław

Akademia Tańca Esens w marcu rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca.

Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja
Akademia Tańca Esens