Aktualności - Taniec

Nieprzyzwoity maj w Esens!

2017-05-12 13:07:27 | Wrocław

Mamy maj,a wszyscy wiemy, że to dobry miesiąc aby się zakochać! Gwarantujemy, że w ESENS zakochasz się przede wszystkim w tańcu, a kto wie może nowe kursy będą też szansą dla singli na poznanie drugiej połówki?Zapraszamy do zapoznania się z nową, majową ofertą. Wszystkie kursy ruszają pod koniec maja.

Tańce Towarzyskie:

Marzysz, żeby zatańczyć tak, jak w kultowej scenie „Dirty Dancing” Zapisz się na nasz kurs i przekonaj się, jak NIEGRZECZNY może być każdy taniec.

Hobby Taniec Towarzyski [23.05, godz. 21.00; 25.05, godz. 20.00, 29.05, godz. 19.00, 31.05, godz. 18.00] – kurs dedykowany wszystkim amatorom Tańca Towarzyskiego. Na tych zajęciach duży nacisk kładzie się na naukę tańców standardowych tj. walc wiedeński, walc angielski, foxtrot, ale nie może również zabraknąć tańców latynoamerykańskich, np. samba, cha cha, rumba. Zajęcie te są nastawione przede wszystkim na dobrą zabawę i na czerpanie maksymalnej radości z tańca.


Wedding Dance [20.05, godz. 12.00; 29.05, godz. 20.00; 30.05, godz. 21.00; 31.05, godz. 18.00] – propozycja dla wszystkich par, które przygotowują się do swojego najważniejszego dnia w życiu. Na kursie prowadzona jest przede wszystkim nauka dwóch tańców: walca angielskiego oraz wiedeńskiego.

Taniec Użytkowy (2 na 1) Discofox [27.05, godz. 14.00; 29.05, godz. 20.00] – świetna propozycja dla wszystkich, którzy przygotowują się do uroczystości rodzinnej/ imprezy i chcą zabłysnąć prostym, ale efektownym tańcem. Ten taniec jest idealny do tańczenia przy każdej muzyce, dlatego ucząc się go mamy pewność, że na pewno się to przyda.

Zajęcia Solo:

Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie masz partnera/partnerki? Żaden problem. Zapisz się na zajęcia solo i rozkoszuj się każdym krokiem.

Latino Solo [23.05, godz. 20.00; 25.05, godz. 21.00; 29.05, godz. 18.00] – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którym w duszy grają gorące nuty. Na te zajęcia nie trzeba  zapisywać się z parterem.  Na kursie można poznać podstawowe kroki takich tańców jak: samba, rumba czy jive.

Pole Dance [25.05, godz. 20.00; 26.05, godz. 18.00; 27.05, godz. 13.00] – kurs przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą pracować nad swoja sylwetką i zrzucić zbędne kilogramy. Na kursie duży nacisk kładzie się na poprawę kondycji, wzmacnianie i wymodelowanie ciała oraz na poprawę kondycji ruchowej. Ciało nabiera siły, gibkości i elastyczności, co bardzo pozytywne wpływa na samopoczucie i nastrój.

Taniec Użytkowy (2 na 1) Discofox 19+ oraz Hobby Taniec towarzyski 19+ [20.05, godz. 13.00; 31.05, godz. 20.00] – kursy, o których już była mowa wyżej. Zajęcia są dedykowane osobom, które chcą nauczyć się tańca w parze, a nie mają partnera/partnerki. Na tego typu kursie prócz nauki tańca można również poznać sporo ciekawych osób, które poszukują swojej drugiej połówki.

Flamenco [23.05, godz. 17.00]– kurs przeznaczony dla wszystkich  którzy chcą poznać ten tajemniczy, oryginalny  i niezwykle głęboki w przekazie taniec.  Zajęcia mają za zadanie obudzić kobiecość, odwagę i radość, która płynie z tego sensualnego i majestatycznego tańca.

Sexy Dance [30.05, godz 20.00] – zajęcia, na których każda kobieta nie tylko poplotkuje z koleżankami, ale przede wszystkim spali sporo kalorii.  Na kursie dużą rolę przywiązuje się do przełamywania oporów fizycznych oraz mentalnych. Kobiety pracują nad budowaniem pewności siebie. Kurs jest prowadzony za zamkniętymi drzwiami, dlatego każda z uczestniczek czuje się komfortowo. Zajęcia są przeznaczone dla pań w każdym wieku.

Joga [27.05, godz. 12.00] – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się odstresować i poznać jak wielkie są zależności między ciałem i umysłem. Na kursie oprócz figur nauczysz się przede wszystkim
 
Już wkrótce zajęcia z ZOUK oraz Bachata - sprawdź dostępność terminów. Dopisz się do trwających zajęć z Salsa Cubana.

ip

Słowa kluczowe: esens, szkoła tańca, kursy tańca, szkoła tańca Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zmysłowe Flamenco w Esens
Zmysłowe Flamenco w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na nowy kurs tańca FLAMENCO od podstaw.

Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca Esens
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na Bal Sylwestrowy 2017!

Listopad w Akademii Tańca Esens
Listopad w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w listopadzie na kursy, które każdego wprowadzą w lepszy nastrój

Polecamy
Wrocławskie cheerleaderki odpadły z "Mam Talent"
Wrocławskie cheerleaderki odpadły z "Mam Talent" Wrocław

Występ dziewczyn nie zrobił dobrego wrażenia na jury.

„wszystko wymyka się...”
„wszystko wymyka się...”

Wydział Teatru Tańca jest w trakcie przygotowania spektaklu dyplomowego pod tytułem „wszystko wymyka się...” w reżyserii i choreografii Joe Altera. Pokaz premierowy „wszystko wymyka się...” będzie miał miejsce na bytomskim Wydziale Teatru Tańca 29 października.

Ostatnio czytane
Wrocławskie cheerleaderki odpadły z "Mam Talent"
Wrocławskie cheerleaderki odpadły z "Mam Talent" Wrocław

Występ dziewczyn nie zrobił dobrego wrażenia na jury.

„wszystko wymyka się...”
„wszystko wymyka się...”

Wydział Teatru Tańca jest w trakcie przygotowania spektaklu dyplomowego pod tytułem „wszystko wymyka się...” w reżyserii i choreografii Joe Altera. Pokaz premierowy „wszystko wymyka się...” będzie miał miejsce na bytomskim Wydziale Teatru Tańca 29 października.

Popularne
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]

Piosenka „Shut Up and Dance” grupy Walk the Moon ma już ponad 5 milionów wyświetleń!

Weź udział w międzynarodowym obozie tanecznym
Weź udział w międzynarodowym obozie tanecznym

Tego lata w Krakowie odbędzie się kolejna edycja największego w Europie, międzynarodowego obozu tanecznego Fair Play Dance Camp | Worldwide Dance Event 2014.

Akademia Tańca Esens