Aktualności - Taniec

Listopad w Akademii Tańca Esens

2017-11-20 15:44:27 | Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w listopadzie na  kursy, które każdego wprowadzą w lepszy nastrój. Porzuć koce i wygodne fotele, zabierz znajomych i wybierz się na jeden z naszych kursów. Szczególnie polecamy ZOUK, LATINO SOLO I POLE DANCE! Daj sobie szansę na zmianę jeszcze w tym roku i zakochaj się w tańcu!

Listopad w Akademii Tańca Esens

Zouk to taniec, który na pewno rozbudzi Waszą wyobraźnię. Połączenie zmysłowych ruchów i intymności, która towarzyszy partnerom w każdym takcie muzyki. Jest to piękna forma ruchu, którą warto poznać! Warto przełamać swoje bariery i spróbować sił w czymś, co na co dzień może wydawać się nam obce, wystarczy kilka zajęć, byście zdali sobie sprawę z tego jak pięknym tańcem jest Zouk. Waszym mentorem będzie jeden z naszych instruktorów - Marti, którego choreografię możecie podziwiać na wielu zawodach o charakterze krajowym i międzynarodowym. Banalne przysłowie, że tańczyć każdy może, sprawdza się w stu procentach i Marti Was o tym przekona, wystaczy tylko uwierzyć w siebie i postawić pierwszy krok… w tym wypadku, zapisać się na kurs, który rozpocznie się 29 listopada o godzinie 19:00 przy ulicy Robotniczej 70J.

Poniżej link do grupy:
http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=rktt114&idPlan=20

Latino Solo Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy chcą się nauczyć tańców latynoamerykańskich, ale nie mają partnera. Jest to mieszkanka wszystkich gorących stylów tańców latynoamerykańskich, tj. ch-cha, samba, rumba, jive. Każdy z kursantów pozna podstawowe kroki tych tańców, dzięki czemu  będzie mógł zabłysnąć na zbliżających się imprezach. Zajęcia dedykowane są  również osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, ponieważ są prowadzone od poziomu podstawowego. Kurs prowadzi młody, ale doświadczony i utalentowany instruktor Akademii Tańca Esens  - Mateusz Dorot, który każdemu pomoże opanować do perfekcji podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich. Startujemy już 22. 11o godz. 17.00 przy ul Gajowickiej, więc nie może Ciebie zabraknąć!

Poniżej link do grupy:
http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=gkso42&idPlan=20

Kolejna propozycja na jesienną chandrę to POLE DANCE. Świetna propozycja dla każdego, kto chce połączyć taniec z akrobatyką i fitnessem. Kurs jest świetną alternatywą dla nudnych zajęć sportowych. Zainteresują one każdego, kto lubi wyzwania. Dzięki niemu zdobędziesz większą pewność siebie, wymodelujesz sylwetkę i poprawisz swoją koordynację. Same plusy, co nie? Startujemy we wtorek 21.11 o godz. 21.15 przy ul Gajowickiej.

Poniżej link do grupy:
http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=gkso39&idPlan=20

Zapraszamy też na inne nasze kursy:
http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php

Czekamy na Was!

ip

Słowa kluczowe: pole dance, taniec Wrocław, szkoła tańca
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Porcja Tańca w Marcu
Porcja Tańca w Marcu Wrocław

Akademia Tańca Esens w marcu rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca.

Marcowe kursy tańca w Esens
Marcowe kursy tańca w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens, jak co miesiąc rozpoczyna nabór na nowe kursy.

Trzecia filia Akademii Tańca Esens - Szkoła Tańca Bielany Wrocławskie
Trzecia filia Akademii Tańca Esens - Szkoła Tańca Bielany Wrocławskie Wrocław

Lokalizacja w "Alejach Bielany" Akademii Tańca Esens pozwoli na czerpanie jeszcze większej przyjemności z tańca.

Polecamy
Anna Mucha wygrała "Taniec z Gwiazdami"
Anna Mucha wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrali Anna Mucha i Rafał Maserak.

TzG: Otylia odpadła!
TzG: Otylia odpadła!

A kto wypadł najlepiej?

Ostatnio dodane
Porcja Tańca w Marcu
Porcja Tańca w Marcu Wrocław

Akademia Tańca Esens w marcu rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca.

Marcowe kursy tańca w Esens
Marcowe kursy tańca w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens, jak co miesiąc rozpoczyna nabór na nowe kursy.

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens