Zmień miasto
Taniec Logowanie / Rejestracja

Zmysłowa niedziela - dzień otwarty pole dance w Esens

2017-02-14

Już 19. 02. 2017 przy ul.Robotniczej 70J we Wrocławiu, Akademia Tańca ESENS organizuje DZIEŃ OTWARTY POLE DANCE, na którym musisz być i TY !!! Wstępnie planujemy pomiędzy 12:00 a 16:00 prowadzić darmowe zajęcia w grupach. Zainteresowanych prosimy o zapis na listę, by w przypadku zbyt dużej ilości chętnych móc wydłużyć godziny zajęć.

Lubisz niezwykłe doznania i poznawanie nowych, kreatywnych ludzi lubiących dzielić się swoją pasją? Przyjdź już w niedzielę 19.02 do Akademii Tańca ESENS i zobacz jak nasz zdolny i przystojny instruktor Volodymyr Kudlyuk oraz niezwykle utalentowana Aleksandra Białczak radzą sobie z tańcem na rurze.

Uwaga! To uzależnia, dlatego przyjdź z grupą wsparcia: rodziną, znajomymi i wszyscy dajcie się porwać tanecznej rewolucji! Już dziś zapisz się na nasz dzień otwarty, a jak przyjdziesz dostaniesz upominek od Naszej Akademii!

ESENS organizując dni otwarte chce nie tylko zaprezentować profesjonalny sprzęt i wspaniałych, otwartych instruktorów, ale przede wszystkim ten dzień ma ukazać magię i radość płynącą z tańca. W dniu otwartym każdy z Was będzie mógł nauczyć się podstawowych figur pole dance, a to wszystko na nowym, innowacyjnym sprzęcie! Nasi instruktorzy przede wszystkim wprowadzą Was w świat tańca na rurze i nauczą trików pole dance, o których marzyliście, a poza tym pokażą jak prowadzą zajęcia, zmotywują Was i wprowadzą miły klimat. Dzięki nim zobaczycie, jak wygląda pole dance „od kuchni”, dadzą Wam wiele rad i odpowiedzą na nurtujące Was pytania! Zabierzcie znajomych i razem powiększajmy taneczną rodzinę! Spędź z nami tę zimową niedzielę, przyjdź na Robotniczą 70J (niedaleko Magnolia Park) i zobacz, jak wiele możesz zmienić w swojej sylwetce dzięki naszym kursom! Jeśli chcesz przekonać swojego partnera do tej aktywności fizycznej, koniecznie przyjdźcie razem, aby zobaczyć, jak wiele radości daje ten sport, ale również ilu wyrzeczeń wymaga. Zajęcia „na rurze” to nie tylko zajęcia dla kobiet. Pytanie czy Twój partner ma tyle odwagi, by sprawdzić swój sześciopak i biceps? Ten dzień jest dla każdego, bo przychodząc razem z rodziną spędzacie czas w miejscu, które daje Wam nie tylko rozrywkę, ale i inspirację, która może przerodzić się w pasję! Poznaj specyfikę tego magicznego tańca, poznaj wspaniałych instruktorów i sama spróbuj swoich sił w pole dance !

Link do zapisów dostępny tutaj

Koniecznie polubcie naszą stronę na fb by być na bieżąco ze wszystkimi gorącymi informacjami!

 

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Szkoły i kursy tańca we Wrocławiu

FB dlaMaturzysty.pl reklama