Sztuka
Wrocław - łączy nas ciepło!

Wrocław - łączy nas ciepło!

  • 2017-06-20, , godzina 13:00
  • CRZ Krzywy Komin , Wrocław

Opis

„Wrocław - łączy nas ciepło!” to nie kolejny nudny zielony projekt - o nie! Żonglujemy ekologicznymi aspektami, aby dzieciaki wyniosły z warsztatów jak najwięcej wiedzy i doświadczenia, a to wszystko poprzez wspaniałą zabawę. Już po raz kolejny Fundacja OPEN MIND zaprasza dzieci w wieku od 8 do 11 lat do wspólnego eko-działania. Już 20 czerwca w CRZ Krzywy Komin stwórzmy wyjątkowy manifest przeciw SMOGOWI!

Kiedyś ludzie bali się smoków. Dziś boimy się smogu. Potrzebujemy pozytywnego Manifestu przeciw smogowi. Manifestu, w którym znajdziemy słowa o naszym strachu, ale również słowa o tym, co chcemy przeciw smogowi robić. Wspólnie sobie opowiemy i zapiszemy, czego się boimy. Wymyślimy jak nasz strach zamienić w działanie, i przenieść go na transparenty.
    
Nie chcemy więcej zanieczyszczeń w naszym mieście, dlatego podczas nadchodzących warsztatów najmłodsi stworzą niepowtarzalny MANIFEST PRZECIW SMOGOWI. Przygotują również hasła, transparenty, wlepki, aby wspólnie z prowadzącymi zorganizować dziecięcy happening, czyli pozytywną manifestację na rzecz ochrony czystego powietrza. 20 czerwca smog się przed nami nie ukryje! Zrobimy wszystko, aby wykurzyć go z Wrocławia na dobre!

Informacje o projekcie i zapisy: www.krzywykomin.pl i www.wroclawlaczynascieplo.pl

Mapa

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.