Sztuka

Wrocław - łączy nas ciepło!

  • 2017-06-20, , godzina 13:00
  • CRZ Krzywy Komin , Wrocław

Opis

„Wrocław - łączy nas ciepło!” to nie kolejny nudny zielony projekt - o nie! Żonglujemy ekologicznymi aspektami, aby dzieciaki wyniosły z warsztatów jak najwięcej wiedzy i doświadczenia, a to wszystko poprzez wspaniałą zabawę. Już po raz kolejny Fundacja OPEN MIND zaprasza dzieci w wieku od 8 do 11 lat do wspólnego eko-działania. Już 20 czerwca w CRZ Krzywy Komin stwórzmy wyjątkowy manifest przeciw SMOGOWI!

Kiedyś ludzie bali się smoków. Dziś boimy się smogu. Potrzebujemy pozytywnego Manifestu przeciw smogowi. Manifestu, w którym znajdziemy słowa o naszym strachu, ale również słowa o tym, co chcemy przeciw smogowi robić. Wspólnie sobie opowiemy i zapiszemy, czego się boimy. Wymyślimy jak nasz strach zamienić w działanie, i przenieść go na transparenty.
    
Nie chcemy więcej zanieczyszczeń w naszym mieście, dlatego podczas nadchodzących warsztatów najmłodsi stworzą niepowtarzalny MANIFEST PRZECIW SMOGOWI. Przygotują również hasła, transparenty, wlepki, aby wspólnie z prowadzącymi zorganizować dziecięcy happening, czyli pozytywną manifestację na rzecz ochrony czystego powietrza. 20 czerwca smog się przed nami nie ukryje! Zrobimy wszystko, aby wykurzyć go z Wrocławia na dobre!

Informacje o projekcie i zapisy: www.krzywykomin.pl i www.wroclawlaczynascieplo.pl

Mapa

Ostatnio czytane
Obrazy Dalego, Picassa i Goi we Wrocławiu!
Obrazy Dalego, Picassa i Goi we Wrocławiu! Wrocław

Wrocławska wystawa Picasso Dalí Goya. Tauromachia – walka byków prezentuje dzieła najbardziej rozpoznawalnych artystów na świecie – Pabla Picassa, Salvadora Dalego i Francisca Goi.

Wystawa Lenki Kubicy z koncertem deGENTELMEN
Wystawa Lenki Kubicy z koncertem deGENTELMEN Wrocław

We Wrocławskim Klubie Formaty przy ul. Samborskiej, odbędzie się wernisaż obrazów Lenki Kubicy połączony z koncertem zespołu deGENTELMEN.

Popularne
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce Wrocław

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowej atrakcji miasta, mamy dobrą wiadomość - kolejne pokazy już wkrótce!

Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Konkurs Ziaja