Sztuka
"Pozycja początkowa wertykalna" - wystawa Marty Mielcarek

"Pozycja początkowa wertykalna" - wystawa Marty Mielcarek

  • 2017-04-28, , godzina 17:00, do 2017-05-25
  • Galeria PHOTOZONA, Rynek - Ratusz 24, Wrocław

Opis

Dyrekcja i zespół Ośrodka Kultury i Sztuki Instytucji Samorządu Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu zaprasza od 28 kwietnia wystawę Marty Mielcarek pt. "Pozycja początkowa - wertykalna". 

Marta Mielcarek absolwentka Wydziału Sztuki Mediów na warszawskiej ASP, zajmuje się fotografią oraz wideo. W swoich pracach często posługuje się ruchem ciał. Jej prace pokazywane były m.in. w Galerii Salon Akademii w Warszawie, Poligon No4 w Warszawie, Centrum Fotografii w Sztokholmie, Teatrze Nowym w Warszawie, BWA Zielona Góra, Lokal_30 w Warszawie, Mocak w Krakowie, Centrum Sztuki Współczesnej w Mińsku, Muzeum Etnograficznym w Warszawie. A także podczas Biennae WRO 2015 Test Exposure oraz NEW NOW Festival w Amsterdamie. W 2014 zdobyła Nagrodę Rektorów w Ogólnopolskiej Wystawie Konkursowej absolwentów publicznych uczelni artystycznych „Najlepsze Dyplomy 2014”.

Zadaniem galerii jest prezentacja dokonań powstałych w fotomedialnym nurcie sztuki. Publiczności zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny, który ma swoje źródło w ogólnopolskim środowisku akademickim, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji powstałych w dolnośląskim kręgu artystycznym. 


Mapa

Ostatnio czytane
Koncert chóru Uniwersytetu Wrocławskiego
Koncert chóru Uniwersytetu Wrocławskiego Wrocław

Chór Uniwersytetu Wrocławskiego Gaudium zaprasza na koncert inaugurujący obchody jubileuszu 30-lecia swojej działalności.

Popularne
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce Wrocław

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowej atrakcji miasta, mamy dobrą wiadomość - kolejne pokazy już wkrótce!

Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.