Sztuka
Fresh Design - Młoda Europa o designie: wystawa po 5. edycji

Fresh Design - Młoda Europa o designie: wystawa po 5. edycji

  • 2017-06-02, , godzina 18:30, do 2017-07-02
  • wstęp wolny
  • CRZ Krzywy Komin ul. Dubois 33-35a, Wrocław

Opis

Fundacja OPEN MIND oraz CRZ Krzywy Komin zapraszają na wernisaż wystawy powarsztatowej 5. Edycji Międzynarodowych Warsztatów Projektowych Fresh Design – Młoda Europa o Designie. Wystawa będzie wyjątkową okazją do przyjrzenia się z bliska europejskim trendom w zakresie projektowania związanego z szeroko pojętą kulturą rowerową. Od 12 do 22 maja studenci z sześciu krajów: Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Niemiec i Holandii, brali udział w warsztatach pod hasłem BIKEABILITY. 2 czerwca o 18:30 w Krzywym Kominie poznamy efekty ich wspólnej pracy.

Fresh Design - Młoda Europa o Designie to projekt organizowany we Wrocławiu przez Fundację Open Mind. Do wzięcia udziału w warsztatach zaproszono studentów najlepszych szkół artystycznych i projektowych z sześciu krajów Europy. Zadaniem międzynarodowych grup była odpowiedź na hasło BIKEABILITY, za którym kryje się ściśle powiązane ze sobą trio: ekologia, rower oraz miasto. Prowadzeniem prac warsztatowych zajmowali się znakomici tutorzy: Dorota Szlachcic, Jerzy Adamiczka, Krzysztof Kubasek, Krzysiek Nowak (Hultaj), Kuba Czemarnik (Loca Bikes). Opiekę merytoryczną nad przebiegiem wydarzenia po raz kolejny sprawowali przedstawiciele Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej - dr Anna Bać oraz arch. Piotr Michalski.

Mapa

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.