Dzieje się - Sztuka

Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce

2009-06-10 08:45:00 | Wrocław
 Multimedialna fontanna na wrocławskiej Pergoli zrobiła furorę wśród mieszkańców miasta. Do tej pory na każdym specjalnym pokazie bawiło się kilkanaście tysięcy wrocławian i turystów. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowej atrakcji miasta, mamy dobrą wiadomość - kolejne pokazy już wkrótce!

Zobacz też:
>>> Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
>>> Pokazy specjalne w lipcu i sierpniu
>>> Pokaz 1 maja 2010
>>> Pokazy w 2011 roku


Najbliższe pokazy specjalne fontanny multimedialnej odbędą się 11, 12, 13 i 14 czerwca o godzinie 22:00. Ponadto, 19, 20 i 21 czerwca, również o godzinie 22:00, fontanna zaprezentuje się w nowym programie artystycznym.

Jednocześnie przypominamy, że codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00 można podziwiać funkcjonowanie fontanny. Od godziny 20:00 wodnym fantazjom towarzyszy wspaniałe oświetlenie.

O każdej pełnej godzinie fontanna prezentuje się w dynamicznym show, wykorzystując większość dysz i gejzerów, w rytm muzyki Ryszarda Wagnera i Vanessy Mae.

O godzinie 9:00, 10:00, 11:00, 13:00,15:00, 16:00 i 17:00 fontanna działa w trybie dziennym - dysze pieniste, dynamiczne i palmowe zapewniają niepowtarzalne wrażenia.

O godzinie: 12:00, 14:00, 18:00, 19:00, 21:00 i 22:00 zobaczyć można niezwykłe dwudziestominutowe widowisko, wykorzystujące prawie pełnię możliwości fontanny. Wodzie i laserom towarzyszą utwory muzyki klasycznej i elektronicznej, m.in. Bizeta, Beethovena, Czajkowskiego, Jarra i Vangelisa.

JJ/ip
fot. www.wroclaw.pl 
Słowa kluczowe: fontanna fontanna multimedialna pergola na pergoli godziny pokazów pokazy hala ludowa nowy program
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Re: Wodny cud [0]
    Odpowiedź na: Wodny cud
    EWA
    2010-07-24 22:12:36
    czy na pokaz fontanny trzeba kupić bilet, jeśli tak, to za ile?
  • Czy nadal sie odbywaja? [0]
    studentka24
    2009-10-05 10:42:43
    Czy ktos wie czy nadal sie odbywaja te pokazy? sa nadal o tych samych godzinach? z gory dziekuje za informacje
  • Jaka to muzyka?? [0]
    beta
    2009-09-21 23:15:02
    Wczoraj, tj. niedziela 20.09. byłam na pokazie o godz. 21. Przed pokazem leciala muzyka, czy ktos z Was moze wie jaki był to wykonawca?bede bardzo wdzieczna za pomoc:)
  • POMYŁKA ??? [0]
    MAGDA
    2009-08-31 08:01:17
    czy na pewno pokaz fonntany odbywa sie o 22?i jest to specjalna odsłona programowa?
  • no własnie [0]
    an
    2009-06-28 10:15:24
    czy dziś można zobaczyć pokaz?
  • a co dalej? [0]
    przemek
    2009-06-26 14:34:29
    jak wyglada sprawa pokazow po 22 czerwca? np na ten weekend dalej mozna zobaczyc pokaz? pzodrawiam
  • muza/bilet [0]
    mk
    2009-06-20 14:15:49
    venetan snares to te brejkory i nie ma zanego biletu wstepu;]
  • Re: bilety/ceny [0]
    Odpowiedź na: bilety/ceny
    Joker
    2009-06-19 20:11:03
    wejście za free. polecam gorąco wspaniałe widowisko!
  • bilety/ceny [1]
    niaśka
    2009-06-17 23:00:05
    czy na pokazy trzeba kupić bilet,czy wejście jest za darmo?jeżeli trzeba to jaka jest cena?
  • Re: Muzyka [0]
    Odpowiedź na: Muzyka
    Yplo
    2009-06-15 17:09:50
    Dokładnie o to chodzilo :) dzieki
  • Re: Muzyka [0]
    Odpowiedź na: Muzyka
    Popo
    2009-06-14 23:41:32
    Venetian Snares - Hajnal
  • Muzyka [2]
    Yplo
    2009-06-14 13:19:25
    Spoko podaliście wykonawców niektórych kawałków a co z resztą ? Podaliście klasyczne kawałki a z tego co wiem (bo byłem na pokazie 2 razy) to leciało dużo wiecej kawałków, zwlaszcza chodzi mi o taki który był na koniec pachnacy nowym brzmieniem- inny niz wszystkie
  • Wodny cud [1]
    Ania
    2009-06-13 19:59:56
    Super, przepiękna fontanna jest kolejnym dowodem na to ze we Wrocławiu naprawdę dużo się dzieje. To miasto żyje i rozwija się, tak jak na to zasługuje, oby tak dalej.....
  • Informacja [0]
    M
    2009-06-11 14:37:57
    Wreszcie jakaś konkretna informacja :)
Zobacz także
ZÅ‚ota Nitka 2017
Znamy laureatkę tegorocznej Złotej Nitki

Wyłoniono zwycięzcę najważniejszego w Polsce konkursu dla młodych projektantów.

Martwa Natura
Paleta w akwarium, czyli nowe dzieło sztuki o nazwie "Martwa Natura"

To reakcja na obecną sytuację w Puszczy Białowieskiej...

Anna Gondek-Grodkiewicz
Wrocławska laureatka Grand Press Photo wraca do Tajlandii

Anna Gondek-Grodkiewicz będzie kontynuować reportaż, aby móc go zaprezentować szerzej - na arenie międzynarodowej.

Polecamy
Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem [PROGRAM]
Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem [PROGRAM] Wrocław

Folkowe piosenki w języku jidysz przy akompaniamencie gitary i skrzypiec.

Niesamowite rysunki na chodniku: Julian Beever
Niesamowite rysunki na chodniku: Julian Beever

Ci artyści uliczni posiedli umiejętność oszukiwania ludzkiego oka.

Ostatnio czytane
Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem [PROGRAM]
Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem [PROGRAM] Wrocław

Folkowe piosenki w języku jidysz przy akompaniamencie gitary i skrzypiec.

Niesamowite rysunki na chodniku: Julian Beever
Niesamowite rysunki na chodniku: Julian Beever

Ci artyści uliczni posiedli umiejętność oszukiwania ludzkiego oka.

Popularne
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce Wrocław

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowej atrakcji miasta, mamy dobrą wiadomość - kolejne pokazy już wkrótce!

Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Polecamy