Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"W pierścieniu przemocy" - interdyscyplinarna konferencja we Wrocławiu

Kiedy2017-03-10
Do kiedy2017-03-12
Gdziena Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii
Wrocław
"W pierścieniu przemocy" - interdyscyplinarna konferencja we Wrocławiu

Przemoc, zbrodnia, krzywda, bezprawie, gwałt, piętnowanie... Te oraz wiele innych zagadnień zostanie poruszonych podczas interdyscyplinarnej konferencji naukowej poświęconej zagadnieniu przemocy. Wydarzenie organizowane jest przez koła naukowe działające przy Uniwersytecie Wrocławskim. Konferencja odbędzie się w dniach 10-12 marca 2017 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii.

Konferencja Nauk o Człowieku jest cyklicznym wydarzeniem poruszającym różne zagadnienia ludzkiej natury. Pierwsza edycja dotyczyła śmierci, druga miłości. Tegoroczna konferencja skupia się wokół szeroko pojmowanego zagadnienia przemocy. Celem konferencji jest nawiązanie interdyscyplinarnego dialogu pomiędzy studentami związanymi z takimi dziedzinami wiedzy jak: biologia, chemia, psychologia, socjologia, medycyna, prawo i archeologia. Podczas tego naukowego wydarzenia odbędzie się spotkanie z fundacjami, które przeprowadzą panel dyskusyjny dla uczniów wrocławskich szkół na temat przemocy w Internecie. Nie obędzie się również bez specjalistów z branży naukowej. Wykład plenarny wygłosi m.in. dr Ewa Klonowski – światowej sławy antropolog sądowy. Bierny udział w konferencji jest bezpłatny.

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
Niezbędnik studenta
 
BLOK PROMOWANY
Szkoła Trenerów Rozwoju OsobistegoSzkoła Coachingu Wrocław prowadzi rekrutację na aktualny rok akademicki. W programie szkoły znajdują się m.in. przedmioty: podstawy coachingu, zarządzanie czasem, psychologia komunikacji i negocjacji, zarządzanie talentami, techniki medytacyjne.
FB dlaMaturzysty.pl reklama