Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Konferencja Antropologiczno-Archeologiczna "Możliwości badawcze w antropologii i archeolog

Kiedy2017-04-08
Do kiedy2017-04-09
GdzieUniwersytet Wrocławski
pl. Uniwersytecki 1
Wrocław
Konferencja Antropologiczno-Archeologiczna "Możliwości badawcze w antropologii i archeolog

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Studencka Konferencja Antropologiczno-Archeologiczna "Możliwości badawcze w antropologii i archeologii" odbywać się będzie w dniach 8-9 kwietnia 2017 na Uniwersytecie Wrocławskim.

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Studencka Konferencja Antropologiczno-Archeologiczna "Możliwości badawcze w antropologii i archeologii" to wydarzenie mające na celu zrzeszenie antropologów oraz archeologów: studentów, doktorantów, praktyków oraz zainteresowanych tematyką. Organizatorami są studenckie koła naukowe Uniwersytetu Wrocławskiego: SKN Antropologów "Kostka" oraz SKN Archeologów. Zakwalifikowani uczestnicy będą ukazywać zarówno wyniki swoich badań jak i w nowych świetle przedstawiać te znane już informacje w formie prac przeglądowych.

Oprócz referatów oraz sesji posterowej uczestników organizatorzy przewidują wystąpienia plenarne naukowców z dziedzin zarówno antropologii jak i archeologii. Nad merytoryczną stroną konferencji czuwać będzie powołany Komitet Naukowy.

Wstęp na konferencję jest wolny. Nie pobieramy opłat oraz nie prowadzimy rejestracji uczesnitków biernych.
Dodatkowe informacje można znaleźć na fan pagu konferencji: https://www.facebook.com/OISKAA oraz na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/228615997582467/

Jesteś zainteresowany antropologią lub archeologią? W takim razie nie może cię zabraknąć na tej konferencji!

 

ip

FB dlaMaturzysty.pl reklama