Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BEST IT Festival

Kiedy2017-05-26
Do kiedy2017-05-27
GdzieStrefa Kultury Studenckiej, Politechnika Wrocławska
Wrocław
BEST IT Festival

Kochasz programować i jesteś fanem nowinek technologicznych? Czujesz, że masz najlepsze skille w CS-a czy LoL-a? A może od świata wirtualnego wolisz tradycyjne planszówki? Na szczęście podczas BIT Fest 2017 każdy znajdzie coś dla siebie!

BEST IT Festival 2017 to ósma edycja festiwalu informatycznego organizowanego 26 i 27 maja na Politechnice Wrocławskiej przez organizację studencką BEST Wrocław.

Pierwszy dzień, piątek rozpocznie się wykładem i warsztatem firmy Intel w temacie Artificial Intelligence. Przedstawiciele firmy przybliżą również jak wygląda praca w Intelu. W nocy z piątku na sobotę wyłonione w eliminacjach drużyny będą próbować swoich sił w półfinałach najpopularniejszych gier - League of Legends oraz CS:GO.

Fani e-sportowych zmagań będą mogli śledzić te rozgrywki i dopingować swoich faworytów w salach ze streamem. Odbędą się także otwarte dla wszystkich turnieje FIFA 17, Mortal Kombat i Heartstone. Podczas nocnego maratonu na gości festiwalu czekać będą także liczne gry planszowe, strefa wolnego grania oraz gry i sprzęt retro.

Największe emocje zapanują w ostatni dzień festiwalu, kiedy odbędą się finały turniejów CS:GO i LoL-a, a widzowie przeniosą się w inny wymiar w przygotowanej strefie wirtualnej rzeczywistości.

Więcej informacji i zapisy na stronie
http://www.best.wroclaw.pl/bit/

Aktualne wydarzenia Studia
DataWydarzenieMiejsce
2017-11-18
-
2017-11-19
Konkurs programistyczny dla studentów "Let's Code"
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
Niezbędnik studenta
 
BLOK PROMOWANY
Szkoła Trenerów Rozwoju OsobistegoSzkoła Coachingu Wrocław prowadzi rekrutację na aktualny rok akademicki. W programie szkoły znajdują się m.in. przedmioty: podstawy coachingu, zarządzanie czasem, psychologia komunikacji i negocjacji, zarządzanie talentami, techniki medytacyjne.
FB dlaMaturzysty.pl reklama