Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

KS Hrabiny vs Warsaw Diamonds

Kiedy2014-06-01
GdzieBoisko przy ulicy Paderweskiego
Wrocław
KS Hrabiny vs Warsaw Diamonds

W Dzień Dziecka, 1 Czerwca, Hrabiny na swoim boisku, przy ulicy Paderweskiego we Wrocławiu, ugoszczą drużynę stołeczną Warsaw Diamonds.

Obecnie Warszawskie Diamenty prowadzą w tabeli PLSK, dlatego tez spotkanie będzie naprawdę poważnym sprawdzianem dla początkujących arystokratek z Wrocławia. Starcie z takim przeciwnikiem to pożywka dla prawdziwych  amatorów softballu i baseballu. Dla Hrabin to kolejna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie w grze. Prawdziwa adrenalina i emocje, tym razem nie jest to sparing towarzyski ale poważna rozgrywka!

Jeśli dopisze nam pogoda, a tak przewiduje prognoza, podczas meczu nie zabraknie czegoś dla koneserów wołowiny w amerykańskim stylu! Zacne przekąski i trunki bedą ukoronowaniem dnia dziecka dla dorosłych. Dla dzieci przygotowane mamy inne rozrywki, konkursy sportowe i nagrody! Po rozegranym dwumeczu, jak zwykle, zapraszamy do spróbowania swoich softballowych sił!

To i więcej podczas niedzielnego meczu!

Zapraszamy!

 
BLOK PROMOWANY
Sklep narciarskiSklep narciarski (https://ski4you.pl/) ski4you oferuje: Narty, Buty narciarskie, Gogle narciarskie, Kaski narciarskie. Szczególnie polecamy: Narty Atomic, Narty Head, Narty Rossignol, Narty Volkl, Narty Salomon.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama