BRANŻE
ID:208234

Stażysta w Dziale Rozwoju Chłodnictwa (analiza bazy danych)

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy

Stażysty w Dziale Rozwoju Chłodnictwa
(analiza bazy danych)

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Działu Rozwoju Chłodnictwa w dokonywaniu analiz kosztowych  w programie Excel  i przygotowywanie raportów na potrzeby działu
  • Praca w systemie SAP
  • Monitoring kosztów

Oczekujemy:
  • Studentów IV i V roku Uniwersytetu Ekonomicznego (Wydział Informatyki i Ekonometrii)
  • Znajomości środowiska MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Dokładności i sumienności
  • Zdolności analitycznych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Pracy w zespole

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Płatny staż
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

               Aplikuj: hr_wroclaw@whirlpool.com W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska

              whirlpoolcareers.com
Staż w Dziale Rozwoju Chłodnictwa (Elektronika)

Wsparcie czynności laboratoryjnych w zakresie walidacji elektroniki (Hardware, Software)
Wsparcie w przygotowaniu prototypów (praca projektowa i „przy wyrobie”)
Wsparcie teamu elektronicznego w dostarczaniu nowych projektów

Oczekujemy:
Posiadania statusu studenta V roku lub absolwenta Wydziału Elektrycznego /Elektronicznego
Dobrej znajomości obsługi komputera- pakiet MS Office
Dobrej znajomości programu LabVIEW
Znajomości modelowania i teorii sterowania
Znajomości elektronicznego/elektrycznego  projektowania instalacji
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Dyspozycyjności minimum 4 dni w  tygodniu
Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność
Pozytywnego nastawienia

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Płatny 6- miesięczny staż
Możliwość otrzymania pracy po okresie stażu
Wsparcie lidera oraz teamu projektowego