BRANŻE
ID:212379

Stażysta w Dziale Rozwoju Chłodnictwa

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy

Stażysty w Dziale Rozwoju Chłodnictwa

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z innymi działami w celu wygenerowania oraz wprowadzenia projektów na produkcję
  • Przygotowanie rysunków ofertowych oraz wprowadzenie zmian w istniejących już detalach
  • Przygotowywanie zestawień kosztowych (Business Case) w celu podjęcia decyzji o najbardziej dochodowym rozwiązaniu
  • Poznanie procesu “Wprowadzania zmian technicznych” w Whirlpool
  • Poznanie procesu zatwierdzenia produktu
Oczekujemy:
  • Studentów IV lub V roku Wydział Mechanicznego (kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera- pakiet MS Office
  • Praktycznej umiejętności posługiwania się programem konstrukcyjnym PRO/E- Creo2:
  • Wykonywanie modyfikacji istniejących komponentów,
  • Tworzenie nowych modeli 3D,
  • Wykonywanie rysunków 2D na bazie modeli 3D (przekroje, powierzchnie oraz sweet metal)
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Płatny staż
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjemną atmosferę w zespole i wsparcie lidera oraz teamu projektowego

               Aplikuj: hr_wroclaw@whirlpool.com W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska
Proszę przesyłać CV w języku angielskim

              whirlpoolcareers.com
Staż w Dziale Rozwoju Chłodnictwa (Elektronika)

Wsparcie czynności laboratoryjnych w zakresie walidacji elektroniki (Hardware, Software)
Wsparcie w przygotowaniu prototypów (praca projektowa i „przy wyrobie”)
Wsparcie teamu elektronicznego w dostarczaniu nowych projektów

Oczekujemy:
Posiadania statusu studenta V roku lub absolwenta Wydziału Elektrycznego /Elektronicznego
Dobrej znajomości obsługi komputera- pakiet MS Office
Dobrej znajomości programu LabVIEW
Znajomości modelowania i teorii sterowania
Znajomości elektronicznego/elektrycznego  projektowania instalacji
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Dyspozycyjności minimum 4 dni w  tygodniu
Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność
Pozytywnego nastawienia

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Płatny 6- miesięczny staż
Możliwość otrzymania pracy po okresie stażu
Wsparcie lidera oraz teamu projektowego