BRANŻE
ID:211789

Stażysta w Dziale Produkcji

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Stażysty w Dziale Produkcji

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu przy projektach produkcyjnych – standaryzacja pracy
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Analiza procesów produkcyjnych

Oczekiwania:
  • znajomość procesów produkcyjnych oraz jakościowych
  • Znajomość technik Lean Manufacturing
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Mile widziana znajomość programów statystycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Wysoka motywacji do pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Przyjemną atmosferę w zespole
  • Wsparcie teamu projektowego

Aplikuj: hr_wroclaw@whirlpool.com
W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska
Proszę przesyłać CV w języku polskim i angielskim

              whirlpoolcareers.com

Wsparcie działu przy projektach produkcyjnych – standaryzacja pracy

Wymagania:

Znajomość procesów produkcyjnych oraz jakościowych
Znajomość technik Lean Manufacturing
Znajomość narzędzi MS Office
Mile widziana znajomość programów statystycznych
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
Wysoka motywacji do pracy
Umiejętność pracy zespołowej