BRANŻE
ID:211315

Staż w Dziale Zakupów (Procurement)

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy osoby na:

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  •  Nadzorowanie dokumentacji technicznej – zapewnienie informacji zwrotnej od dostawców
  • Weryfikacja instrukcji pakowania od dostawców aby opakowanie spełniało wymaganie fabryki
  • Zarządzanie  współpracą pomiędzy działami zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem dostaw
  • Analizy zakupowe danych w Excel
  • Wsparcie zespołu przy nowych projektach dla fabryki we Wrocławiu i we Włoszech

Oczekiwania:
  • Status studenta Wydział u Mechanicznego, kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  • Dobra znajomości języka  angielskiego
  • Dyspozycyjność min.24 godziny w tygodniu
  • Umiejętności techniczne, tj. analiza rysunku technicznego
  • Dobra znajomości pakietu MS Office (Excel),
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność pracy  pod presją czasu

Aplikuj: hr_wroclaw@whirlpool.com
W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska
Proszę przesyłać CV w języku polskim i angielskim

              whirlpoolcareers.com
§ Nadzorowanie dokumentacji technicznej – zapewnienie informacji zwrotnej od dostawców
§Weryfikacja instrukcji pakowania od dostawców aby opakowanie spełniało wymaganie fabryki
§Zarządzanie  współpracą pomiędzy działami zgodnie z przyjętymi procedurami
§Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem dostaw
§Analizy zakupowe danych w Excel
§Wsparcie zespołu przy nowych projektach dla fabryki we Wrocławiu i we Włoszech
§ Status studenta Wydział u Mechanicznego, kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
§Dobra znajomości języka  angielskiego
§Dyspozycyjność min.24 godziny w tygodniu (staż zaczyna się w maju)
§Umiejętności techniczne, tj. analiza rysunku technicznego
§Dobra znajomości pakietu MS Office (Excel),
§Analityczne myślenie
§Umiejętność pracy  pod presją