BRANŻE
ID:215109

Staż w Dziale Zakupów

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy osoby na:

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  • sourcing intelligence -  analiza danych z wykorzystaniem programu Excel
  • wprowadzanie danych do system SAP
  • przygotowanie danych do kwotacji komponentów
  • uczestnictwo w procesie zakupowym i wyborze dostawców

Oczekiwania:

  • Status studenta/absolwenta wyższej uczelni
  • Zaawansowana znajomość programu Excel – wymóg konieczny
  • Dobra znajomości języka  angielskiego
  • Dyspozycyjność min.24 godziny w tygodniu
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność pracy  pod presją czasu

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Płatny staż
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie lidera oraz teamu projektowego

Aplikuj: hr_wroclaw@whirlpool.com
W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska
Proszę przesyłać CV w języku polskim i angielskim

              whirlpoolcareers.com
Staż w Dziale Zakupów (Procurement)
sourcing intelligence -  analiza danych z wykorzystaniem programu Excel
wprowadzanie danych do system SAP
przygotowanie danych do kwotacji komponentów
uczestnictwo w procesie zakupowym i wyborze dostawców

Status studenta/absolwenta wyższej uczelni
Zawansowana znajomość programu Excel – wymóg konieczny
Dobra znajomości języka  angielskiego
Dyspozycyjność min.24 godziny w tygodniu
Analityczne myślenie
Umiejętność pracy  pod presją czasu

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Płatny staż
Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
Wsparcie lidera oraz teamu projektowego