BRANŻE
ID:210152

Staż w Dziale Rozwoju Kuchenek

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  • Modyfikowanie parametrów i programowanie układów mikroprocesorowych
  • Współpraca z grupą inżynierów w rozwijaniu wiązek elektrycznych
  • Testowanie oprogramowania: na stanowisku badawczym oraz na gotowym wyrobie
  • Wsparcie laboratorium podczas testów i zatwierdzania produktu
  • Współpraca z Fabryką Kuchenek we wdrożeniu produktu i testowaniu wyrobów na linii
Oczekiwania:
  • Studentów  III i IV roku Wydziału Elektrycznego/Elektronicznego
  • Podstawowa znajomość programowania
  • Dobrej znajomości obsługi komputera- pakiet MS Office
  • Znajomość przyrządów laboratoryjnych
  • Podstawowe umiejętności posługiwania się programem CAD (preferowany PRO/Engineer,  Creo2)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności minimum 24 godziny w  tygodniu (staż rozpoczyna się w maju)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Pozytywnego nastawienia

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Płatny staż
  • Przyjemną atmosferę w zespole i wsparcie lidera oraz teamu projektowego

Aplikuj: hr_wroclaw@whirlpool.com
W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska
Proszę przesyłać CV w języku angielskim

              whirlpoolcareers.com

Modyfikowanie parametrów i programowanie układów mikroprocesorowych
Współpraca z grupą inżynierów w rozwijaniu wiązek elektrycznych
Testowanie oprogramowania: na stanowisku badawczym oraz na gotowym wyrobie
Wsparcie laboratorium podczas testów i zatwierdzania produktu
Współpraca z Fabryką Kuchenek we wdrożeniu produktu i testowaniu wyrobów na linii

Oczekujemy:
Studentów  III i IV roku Wydziału Elektrycznego/Elektronicznego
Podstawowa znajomość programowania
Dobrej znajomości obsługi komputera- pakiet MS Office
Znajomość przyrządów laboratoryjnych
Podstawowe umiejętności posługiwania się programem CAD (preferowany PRO/Engineer,  Creo2)
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Dyspozycyjności minimum 24 godziny w  tygodniu (staż rozpoczyna się w maju)
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Pozytywnego nastawienia

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Płatny staż
Pracę w międzynarodowym środowisku
Przyjemną atmosferę w zespole i wsparcie lidera oraz teamu projektowego