BRANŻE
ID:232330

Wyszukiwanie miejsc pod reklamę

Firma: Saport&Serwis

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-04-25

Branża: Marketing / Reklama / Public Relation

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis stanowiska:

Firma reklamowa podejmie współpracę z osobą do wyszukiwania lokalizacji pod tablice reklamowe.
Praca dorywcza lub tymczasowa dla osób dysponujących czasem oraz znajomością rynków reklamy, nieruchomości.

Zakres zadań:

·         Wyszukiwanie lokalizacji pod tablice reklamowe

·         Nawiązywanie kontaktów z właścicielami/zarządcami nieruchomości

·         Sporządzanie ofert oraz wstępna negocjacja warunków dzierżawy

Oczekujemy:

Kandydat powinien:

·         Dysponować własnym autem

·         Posiadać umiejętności komunikacyjne

·         Posiadać umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy oraz wysokości wynegocjowanych umów.