BRANŻE
ID:215786

Wypłata w każdy piątek.

Opis firmy:

CCIG to lider branży call center. Mamy 7 oddziałów sprzedażowych w 5 miastach w Polsce, współpracuje z nami 3500 konsultantów, prowadzimy 100 000 rozmów każdego dnia, mamy 60 Klientów z 17 branż w portfolio.

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie reprezentowanie marek polskich i zagranicznych przez telefon - zarówno w zakresie informowania o ich produktach i usługach, jak i efektywnej sprzedaży. To od Ciebie zależeć będzie pozytywna komunikacja, budowanie relacji z Klientem oraz dbałość o wizerunek Kontrahenta.

Oczekujemy:

Stawiamy na osoby, które są ambitne, potrafią odważnie mówić, ale też uważnie słuchać, mają entuzjazm do działania i potrafią nim inspirować innych, które chcą się rozwijać i stawiać sobie wysoką poprzeczkę.

Oferujemy:

Oferujemy
  • wypłata w każdy piątek lub co miesiąc - Ty decydujesz
  • gwarantowana stawka - 10 zł brutto za każdą godzinę
  • premie i prowizje za swoje sukcesy.
  • profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • zupełnie nowe, innowacyjne ścieżki rozwoju i awansowania
  • opieka medyczna LUX MED - za darmo
  • extra korzyści - dostęp do karty sportowej, rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce dwa razy w tygodniu, konkursy, strefa relaksu w oddziale
  • możliwość łączenia pracy ze studiami
  • praca w centrum Wrocławia
  • możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem
Co zyskasz:
  • będziesz samodzielny/-a finansowo
  • zarobisz 10 zł brutto za każdą godzinę
  • masz możliwości wypracowania premii i prowizji za sukcesy
  • wypłatę dostaniesz co piątek lub raz w miesiącu - możesz zdecydować