BRANŻE
ID:234022

Trener wewnętrzny (m/k)

Numer referencyjny: KRK/06/WRO

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KRK/06/WRO

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  organizacja i realizacja szkoleń dla nowych pracowników,
  •  tworzenie raportów, analiz i zleceń dla menadżerów,
  •  prowadzenie szkoleń będących jednym z narzędzi rozwoju zawodowego pracowników,
  •  badanie potrzeb szkoleniowych,
  •  udział w firmowych projektach szkoleniowych.

Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe,
  •  doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  •  łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  •  biegła znajomość języka niemieckiego i dobra angielskiego,
  •  umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  •  doświadczenie w obsłudze platform elerningowych,
  •  dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  •  prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  •  możliwość współtworzenia i wprowadzania nowych procesów wewnątrz organizacji,
  •  interesujące i różnorodne zadania na stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  stabilność zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją,
  •  pakiet szkoleń wstępnych,
  •  prywatną opiekę medyczną,
  •  dofinansowanie karty MultiSport.