BRANŻE
ID:215946

Telemarketer / Telemarketerka - stała podstawa + wysoka prowizja

Opis firmy:

grupa fux – od 7 lat wspiera polskich przedsiębiorców dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży, zakupów oraz analizy przedsiębiorstwa i rynku. W związku z rozwojem nowego projektu we Wrocławiu poszukuje osób na stanowisko:

TELEMARKETER / TELEMARKETERKA

Jeżeli potrafisz samodzielnie zarządzać swoją pracą, dobrze czujesz się podczas rozmów telefonicznych, zawsze osiągasz wyznaczone cele i chcesz sprawdzić się w firmie o ugruntowanej pozycji, która zadba o Twój rozwój to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów oraz ankiet z kierownikami/właścicielami firm,
  • aktywna sprzedaż produktów i usług – telefoniczne prezentowanie ofert,
  • realizacja powierzonych planów sprzedaży,
  • wprowadzenie zebranych danych do arkusza,
  • wyszukiwanie danych w interencie,
  • prowadzenie raportów,
  • dbanie o odpowiedni wizerunek  firmy.

Oczekujemy:

  • chęci i motywacji do pracy,
  • nienagannej dykcja,
  • zamiłowania do sprzedaży – najlepiej telefonicznej,
  • znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego,
  • umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji w internecie,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowania w wykonywane zadania,
  • wytrwałości w dążeniu do celu,
  • studenci do 26 r.ż.,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – dla stałych pracowników umowa o pracę,
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin,
  • wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku,
  • przejrzysta ścieżka kariery - możliwość awansu,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.