BRANŻE
ID:220930

Telefoniczny Doradca Klienta ds. Play

Opis firmy:

Firma DK Marketing, Autoryzowany Partner sieci Play,
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Lubisz rozmawiać? Cenisz sobie wysoką podstawę godzinową oraz premie?
Chcesz pracować w pozytywnie zakręconym zespole?

Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Tu będziesz:
  • przygotowywał/-a i przedstawiał/-a Klientom aktualną ofertę Play
  • nawiązywał/-a relacje z nowymi Klientami firmy
  • negocjował/-a warunki umów
  • raportował postępy pracy do swojego przełożonego
  • reprezentował/-a najszybciej rozwijającą się sieć w Polsce
Co oferujemy?
  • pracę w firmie, która została nagrodzona przez Play i ogłoszona  efektywnym Partnerem 2014 roku!
  • stabilne warunki zatrudnienia (możliwość zatrudnienia na umowę o pracę);
  • jasne zasady wynagradzania w oparciu o wysoką podstawę godzinową (od 10,5 brutto wzwyż) oraz premię
  • specjalistyczne szkolenia, które kompleksowo przygotują Cię do Twoich przyszłych zadań
  • możliwość awansu, a w związku z tym nowych wyzwań
  • pracę w systemie zmianowym
  • kawę i herbatę – na co masz ochotę!
  • doświadczonych menedżerów dla których zawsze najważniejszy jest człowiek, a nie cyfry
  • pracę w zgranym, pozytywnym zespole
  • pracę w samym centrum miasta!
  • możliwość korzystania z karnetu sportowego
  • niekorporacyjną, swojską atmosferę oraz imprezy integracyjne. Nie zapominamy też o Twoich urodzinach!
    …….. a podczas przerw relaks w chillout roomie – pograj w piłkarzyki, Play Station, albo rzutki
A ponadto:
To Ty sam/-a wybierasz, czy wolisz umówić się z nami na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie naszej firmy, czy za pośrednictwem Skype. Zależy nam na tym, żebyś przedstawił /-a się nam jak najlepiej, dlatego To Ty decydujesz, która wersja będzie dla Ciebie bardziej komfortowa

Czego oczekujemy?

  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
  • chęci poszerzania swoich umiejętności
  • dyspozycyjności minimum 110 h/m-c w ramach systemu zmianowego
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dobrej dykcji
  • mile widziane doświadczenie w branży Call Center, lub w sprzedaży