BRANŻE
ID:239039

Technolog procesu obróbki cieplnej

Numer referencyjny: a0t5800000FZOzeAAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, Mielec, Rzeszów, Wrocław

Obowiązki:
  • aktywny udział w działaniach mających na celu optymalizację procesów produkcji pod kątem wymagań produkcyjnych, standardów jakości oraz kosztów wytworzenia,
  • ścisła współpraca z laboratorium procesowym w zakresie przygotowania analiz,
  • opracowywanie procesów technologicznych dla produktów istniejących, jak i nowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub materiałoznawstwo/inżynieria materiałowa),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana produkcja metalurgiczna),
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny) - warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy lub praktyki w laboratorium materiałowym będą atutem,
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze technologii procesu produkcji zakresu obróbki cieplnej,
  • znajomość rysunku technicznego maszynowego,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, chęć do samorozwoju.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę z bonusami socjalnymi m.in. karta multisport oraz prywatną opieką medyczną,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych we współpracy z działem produkcji,
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.

Obowiązki:aktywny udział w działaniach mających na celu optymalizację procesów produkcji pod kątem wymagań produkcyjnych, standardów jakości oraz kosztów wytworzenia,
ścisła współpraca z laboratorium procesowym w zakresie przygotowania analiz,
opracowywanie procesów technologicznych dla produktów istniejących, jak i nowych.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub materiałoznawstwo/inżynieria materiałowa),
min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana produkcja metalurgiczna),
dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny) - warunek konieczny,
doświadczenie w pracy lub praktyki w laboratorium materiałowym będą atutem,
zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze technologii procesu produkcji zakresu obróbki cieplnej,
znajomość rysunku technicznego maszynowego,
samodzielność, dobra organizacja pracy, chęć do samorozwoju.

Oferujemy:pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę z bonusami socjalnymi m.in. karta multisport oraz prywatną opieką medyczną,
możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych we współpracy z działem produkcji,
szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.