BRANŻE
ID:237208

Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej

Opis firmy:

POL- MOTORS Sp. z o.o.- firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, pretendująca do miana lidera na dolnośląskim rynku w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów marki Ford w związku z dynamicznym rozwojem  poszukuje kandydata na stanowisko

Wrocław

Opis stanowiska:

  • zamieszczanie i sprzedaż produktów ( samochodowych i motocyklowych ) na portalach aukcyjnych;
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami;
  • doradztwo oraz wsparcie techniczne dla Klientów;
  • obsługa bieżących zamówień;
  • wypisywanie listów kurierskich oraz wprowadzanie dokumentów do systemu.
Wymagania:
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta;
  • wytrwałość i komunikatywność;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

Czekamy na studentów:
  •  studiów niestacjonarnych;
  •  zainteresowanych motoryzacją.

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji  w terminie do 7 dni od ukazania się ogłoszenia na adres:

Pol-Motors Sp. z o.o.
Ul. Bardzka 1
50- 516 Wrocław
lub

rekrutacja@polmotors.wroc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty