BRANŻE
ID:215835

Specjalista/ka ds. zakupów nieprodukcyjnych

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • identyfikowanie nowych dostawców,
  • optymalizacja bazy,
  • analizowanie i porównywanie cen ofertowych (nowe ofert),
  • prowadzenie projektów dotyczących produktywności na poziomie lokalnym,
  • kontrolowanie zamówień dostawców,
  • współpraca z innymi zespołami w ramach realizacji budżetu inwestycyjnego,
  • wykonywanie poleceń przełożonych zgodnych z obowiązującym prawem,
  • współuczestnictwo w negocjowaniu warunków umów z delegowanymi uprawnieniami.

Oczekujemy:

  • podstawowa wiedza z obszaru zakupów,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2 - warunek konieczny),
  • bardzo dobra  obsługa MS Office,
  • znajomość wybranych modułów SAP - mile widziana,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i motywacja do działania,
  • umiejętności analityczne,
  • zdolności negocjacyjne - mile widziane,
  • umiejętności interpersonalne,
  • silna orientacja na klienta,
  • umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • ciekawą i stabilną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.