BRANŻE
ID:218268

Specjalista ds. marketingu internetowego i PR

Opis firmy:

Firma EACTIVE wiemy jak: https://www.eactive.pl/ specjalizująca się w reklamie w wyszukiwarkach internetowych to marka o ugruntowanej pozycji na rynku SEM/SEO w Polsce.
Firma działa od 2000 roku. Nasza strona ma obecnie pierwsze miejsce pod frazą pozycjonowanie – sprawdź sam naszą skuteczność w Google. Naszym klientom oferujemy nowatorskie i profesjonalne podejście do usługi pozycjonowania w formule KOP.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu Internetowego i PR
miejsce pracy: Wrocław
dodatkowe informacje: https://www.eactive.pl/praca/

Opis stanowiska:

Kogo szukamy:
Osób, których pasją jest marketing, są dyspozycyjne w pełnym wymiarze godzin oraz posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu marketingu internetowego i PR online.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji, wdrażanie i koordynowanie działań marketingowych
  • kreowanie wizerunku naszych Klientów w sieci
  • analiza efektywności realizowanych działań.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • w piątki praca tylko do 14:00
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy SEM/SEO w Polsce,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją,
  • pracę przy ciekawych projektach w biurze ulokowanym w centrum Wrocławia.
Oczekujemy:
  • minimum dwuletniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakresie marketingu,
  • znajomości narzędzi marketingowych,
  • umiejętności organizowania akcji promocyjnych w internecie,
  • doświadczenia w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie,
  • głowy pełnej pomysłów i asertywności w ich wyrażaniu,
  • bardzo dobrej organizacja pracy własnej.
Dodatkowe atuty:
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze marketingu i PR,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu online,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.
Wymagane cechy osobowości:
  • wyobraźnia, kreatywne myślenie,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.