BRANŻE
ID:212083

Specjalista ds. marketingu i badań rynku- WROCŁAW

Opis firmy:

INVENT Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

INVENT jest wiodącą firmą świadczącą usługi inwentaryzacyjne na terenie wielu europejskich państw, stale zwiększając zasięg swojej działalności.

Przez 8 lat działalności w Polsce, staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej branży.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu i badań rynku

Miejsce pracy: Wrocław

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

·         -  Monitorowanie i analizę danych rynkowych

·         - Research internetowy

·         - Bieżącą administrację bazy danych

·         - Planowanie  i realizowanie działań marketingowych

·         - Przygotowywanie i wysyłanie prezentacji handlowych

·         - Administrowanie strony internetowej

Wymagania:

·         - Praktyczna wiedza z zakresu marketingu oraz badań rynku

·         -Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

·        -  Kreatywność, innowacyjność

·         - Komunikatywność

·         - Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

·         Znajomość obsługi Word Press oraz programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         - Atrakcyjne wynagrodzenie

·         - Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

- Bardzo przyjazną atmosferę pracy

·         - Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

·         - Umowa cywilno-prawna

·         - Oferta skierowana również do studentów zaocznych

·         - Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@invent.ag

W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

CZEKAMY NA CIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”