BRANŻE
ID:214465

Specjalista ds. e-marketingu i social media

Opis firmy:

Sieć sklepów detektywistycznych SPY SHOP poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Wymiar pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o wizerunek firmy w Internecie, przygotowywanie tekstów promocyjnych, materiałów reklamowych a także regularną obsługę klientów branżowych przez telefon oraz e-mail. W skład obsługi będą wchodziły przede wszystkim następujące zadania:
  • Wyszukiwanie potencjalnych reklamodawców i partnerów biznesowych
  • Prowadzenie mailingu z portalami internetowymi
  • Prowadzenie portali społecznościowych (Facebook)
  • Prowadzenie sprzedaży na portalu Allegro

Oczekujemy:

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i orientacyjna znajomość terminologii / rynku urz. elektronicznych / nowych technologi
  • Znajomość obsługi aukcji internetowych na Allegro
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS
  • Podstawy optymalizacji treści internetowych (SEO)
  • Bardzo dobra znajomość internetowych narzędzi marketingowych
  • Sumienność w wypełnianiu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i pełna głowa pomysłów
Dodatkowym atutem będzie:
  • Wykształcenie w kierunku elektronika / informatyka lub pokrewne
  • Umiejętności z zakresu sprzedaży bezpośredniej / doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe szkolenie z zakresu urządzeń detektywistycznych / szpiegowskich
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość poznawania nowych technologii / zagadnień z zakresu sprzedaży internetowej / marketingu internetowego.