BRANŻE
ID:239047

Specjalista ds. prawnych

Numer referencyjny: Specjalista ds prawnych

Firma: Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

Stanowisko: Prawnik

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-03-19

Branża: Prawo / Administracja, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 1800 do 2200 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, który tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie kompleksowego zarządzania wierzytelnościami w sektorze B2B oraz B2C.

Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zapewnienie Klientom szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z dłużnikiem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

Nasza Spółka świadczy usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Naszą dewizą jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie się, co stanowi podstawę partnerskiej współpracy i wspólnego sukcesu!

Opis stanowiska:

POSZUKUJEMY:

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. prawnych - praca w Kancelarii we centrum Wrocławia

Zadania:
- Obsługa prawna klientów Spółki,
- Komunikacja z Klientami Spółki,
- Bieżący nadzór nad przebiegiem postępowania sądowego oraz egzekucyjnego,
- Sporządzanie pism procesowych, konstruowanie i opiniowanie umów,
- Przygotowywanie pozwów i pism procesowych w sprawach cywilnych, gospodarczych, - Dbanie o dobry wizerunek Firmy.

Oczekujemy:

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe prawnicze (preferowane), studenci V roku prawa, aplikanci radcowscy
- Znajomości prawa gospodarczego, cywilnego oraz procedury cywilnej,
- Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne,
- Pracowitość, rzetelność, terminowość,
- Umiejętności pracy pod presją czasu,
- Wysoka kultura osobista,
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym zespole w renomowanej firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stabilne godziny pracy 8.00-16.00 (od poniedziałku do piątku),
- Wdrożenie w zakres obowiązków,
- Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego,
- Pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji,
- Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy, w których można rozwijać swój potencjał,
- Dynamiczny zespół współpracowników,
- Niezbędne narzędzia pracy.