BRANŻE
ID:231030

Specjalista ds. planowania jakości (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: SPP/WRO/1216
Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • udział w pracach grup projektowych dla nowych projektów/wyrobów,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej dla nowych projektów (proces flow chart, control plan, test plan, instrukcje kontrolne),
  • odpowiedzialność za tworzenie zmian w dokumentacji jakościowej,
  • udział w sesji zapobiegającej skutkom wad, które mogą wystąpić w fazie projektowania, bądź wytworzenia produktu (FMEA),
  • sprawowanie nadzoru nad aktualizacją dokumentacji jakościowej przy wprowadzeniu zmian,
  • organizacja planu sprawowania kontroli jakości oraz weryfikacja procesu produkcji.

Wymagania:
  • min. średnie wykształcenie (preferowane kierunki: elektronika i pokrewne),
  • znajomość procesu produkcji,
  • znajomość APQP,
  • wiedza z zakresu technologii przemysłowego montażu obwodów drukowanych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość wymagań systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008,
  • gotowość na wyjazdy służbowe,
  • znajomość wymagań systemu VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • udział w szkoleniach specjalistycznych i językowych.